Neįgaliesiems

LFF II lyga: paskutinės trys galimybės

Šiuo metu LFF II lygos turnyro lentelėje esančias aštuntą – vienuoliktą vietas skiria vos du taškai, o tai reiškia, kad per paskutiniąsias trejas pirmojo rato rungtynes šioms komandoms teks padirbėti iš peties, kad liktų pirmajame dešimtuke ir antrąjį ratą pradėtų su stipriausiais.

Žiūrint į faktines aplinkybes, tai šiuo metu šešios komandos turi kelialapius į pirmąjį dešimtuką ir viena („Hegelmann“ B) jau aišku, kad antrajame rate žais antrajame aštuntuke.

PENKTADIENIS

Penkioliktasis turas startuos Utenoje, kur „Utenis“ susikaus su „Ateitimi“. Po keturiolikos rungtynių komandas skiria tik vienas taškas (ir dvi pozicijos), tad būsima dvikova, iš esmės, bus dėl šešių taškų. Laimėjus „Ateities“ komandai, ją nuo pirmojo dešimtuko skirtų jau tik trys taškai.

ŠEŠTADIENIS

Pagrindinė turo diena, kurią sostinėje pradės abu pretendentai („Viltis“ ir „Tauras“) į pirmąjį dešimtuką. Pergalė beveik garantuotų vietą stipriausiųjų grupėje, o to siekia, kaip ne kartą minėjo abiejų komandų vadovai, siekia abu klubai.

Po valandos Alytuje startuos dvikova, kurioje „Dainava“ B pabandys peržengti „TransINVEST“ barjerą. Pagal tai, kaip per pertrauką padirbėjo Vilniaus rajono komanda, akivaizdu, jog tai padaryti bus labai sudėtinga. Jei dzūkai nelaimi, jie praranda teorines viltis antrąjį ratą pasitikti su geriausiais.

Sėkmingai sezoną pradėję, o po to į duobę įkritę „Saned“ futbolininkai būsimajame ture susikaus su turnyro lentelės kaimynais Klaipėdos FM futbolininkais. Skirtingai nei joniškiečiai, Klaipėdos FM jaunimas prastokai pradėjo sezoną ir tik pastaruoju metu įšoko į pirmojo dešimtuko traukinį. Tiesa, įšoko taip tvirtai, kad iš ten juos iškrapštyti nebus taip lengva.

Rato pabaigoje su pirmo penketuko komandomis besivaržanti „Šilutė“ šįsyk turės „Sūduvos“ B jaunųjų futbolininkų išbandymą. Priminsime, kad ant veteranų pečių traukiama „Šilutė“ lentelėje vis dar antra, tačiau jau dabar akivaizdu, kad kova dėl antros pozicijos truks iki pat sezono pabaigos.

Rungtynės dėl šešių taškų bus žaidžiamos ir Vilkaviškyje, kur nusivylimo sezoną žaidžianti Kybartų „Sveikata“ priims vis galingiau atrodantį „Radviliškį“. Nors lentelėje „Sveikata“ už būsimus varžovus aukščiau trimis pozicijomis, tačiau komandas skiria tik du taškai, „Radviliškiui“ už ne iki galo atliktus namų darbus yra atimti trys taškai ir pastaruoju metu radviliškiečiai už „Sveikatą“ taškus renka žymiai stipriau.

SEKMADIENIS

Po netikėto antausio praėjusiame ture „Žalgirio“ C jaunimas pasistengs įkąsti ant dešimtojo laiptelio esančiai „Fortūnai“. Ilgą laiką antroje vietoje buvę žalgiriečiai šiuo metu jau yra iškritę iš didžiojo trejeto, o dar viena nesėkmė, veikiausiai, išmestų ir iš pirmojo penketo.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Kauno Žalgirio“ B jaunimas pasistengs parodyti, ko yra vertas dvikovoje su „Jonava“ B. Vienu metu pagavę bangą jonaviškiai pastaruoju metu vėl krito į duobę.

PIRMADIENIS

Turas užsibaigs dviejų B komandų rungtynėmis. Turnyro autsaideriai „Hegelmann“ B atstovai prieš Telšių „Džiugą“ B. Paskutiniajame ture, pasistiprinę trimis A komandos žaidėjais, džiugiečiai iškovojo svarbią pergalę. Savo ruožtu, Kauno rajono komanda, turėjusi dviejų įvarčių pranašumą, pralaimėjo 2:4.

TVARKARAŠTIS

Rugpjūčio 12, 19.00 val. Utenos „Utenis“ – Vilniaus „Ateitis“;

Rugpjūčio 13, 12.00 val. Vilniaus „Viltis“ – Tauragės „Tauras“;

Rugpjūčio 13, 13.00 val. Alytaus „Dainava“ B – Vilniaus raj. „TransINVEST“;

Rugpjūčio 13, 14.00 val. Joniškio „Saned“ – Klaipėdos FM;

Rugpjūčio 13, 14.00 val. „Šilutė“ – Marijampolės „Sūduva“ B;

Rugpjūčio 13, 15.00 val. Kybartų „Sveikata“ – FSK „Radviliškis“;

Rugpjūčio 14, 13.30 val. Vilniaus „Žalgiris“ C – Kauno „Fortūna“;

Rugpjūčio 14, 17.00 val. „Kauno Žalgiris“ B – „Jonava“ B;

Rugpjūčio 15, 14.00 val. Kauno raj. „Hegelmann“ B – Telšių „Džiugas“ B;

Utenos „Utenio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS