Neįgaliesiems

LFF II lyga: paskutiniai likę akcentai

Šį šeštadienį 13 valandą penkiuose stadionuose bus sužaistos paskutinės penkerios 2022 metų II lygos rungtynės, po kurių paaiškės sidabro laimėtojas ir komanda, kuriai atiteks aštuntoji galutinė vieta. Neatsakytų klausimų galėjo būti ir šiek tiek daugiau, tačiau „Sūduvos“ B komandos pergalė atidėtose rungtynėse prieš „TransINVEST“ į tuos klausimus atsakymus jau pateikė.

„TransINVEST“

Komanda, kuri jau seniai užsitikrino nugalėtojo titulą ir kelialapį į kito sezono „Optibet Pirmą lygą“, per likusią sezono dalį turėjo du tikslus – pelnyti šimtąjį įvartį ir visą sezoną užbaigti be pralaimėjimų. Tas šimtasis įvartis krito jau prieš kelis turus – vadinasi, tikslas pasiektas, o pralaimėjimas patirtas Marijampolėje reiškia, kad antrojo pasiekti jau nebepavyks.

Vilniaus rajono komanda sezoną užbaigs Tauragėje, kur „Tauras“ dar turi dėl ko pasistengti. Pergalė paskutiniajame ture tauragiškiams suteiktų galimybių pakovoti dėl aštuntosios vietos, kurioje šiuo metu yra įsitaisęs sostinės „Vilties“ klubas.

Galime tik prisiminti, kad pirmojo rato įvarčių fiestoje Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai varžovus sutriuškino 9:2.

Sidabro likimas

Ne vieną savaitę apžvelgiant lygos įvykius, šis klausimas yra pats aktualiausias ir tik šiandien į jį bus pateiktas galutinis atsakymas. Galime prisiminti, kad pusę antrojo rato „Kauno Žalgiris“ B ir „Šilutė“ pagal surinktus taškus žengia koja kojon. Vienintelis nuokrypis buvo tuomet, kai „Šilutė“ nusileido „TransINVEST“ ekipai, tačiau po savaitės tas pats nutiko ir jauniesiems žalgiriečiams iš Kauno.

Dabartinė turnyro situacija yra tokia, kad abu pretendentai į sidabrą yra surinkę po 51 tašką, tik Dominyko Galkevičiaus komandos įvarčių skirtumas yra geresnis per tris įvarčius. Tai reiškia, kad norėdami aplenkti Kauno komandą šilutiškiai privalo Klaipėdos FM auklėtinius nugalėti daugiau nei dviem arba trimis įvarčiais (papildomas skaičiavimas) nei tą padarys „Kauno Žalgiris“ B dvikovoje su „Fortūna“.

Aišku, tų skaičiavimų būtų galima išvengti, jei nors viena komanda įsigudrintų nelaimėti. Ar gali būti, kad nelaimėtų abi? Įvertinus abiejų ekipų sportinę formą, tokia tikimybė nėra didelė.

Kita

Paskutinėse dvejose sezono rungtynėse susikaus „Žalgiris“ C su „Viltimi“, o Joniškio „Saned“ su „Sūduva“ B. Jau minėjome, kad vieninteliai „Vilčiai“ paskutinioji dvikova gali būti aktuali dėl aštuntos vietos, o likusioms trims šių porų komandoms sezono pabaiga yra tik dėl garbės.

„Saned“ jau nebepavys „Sūduvos“ B, tačiau principinėje dvikovoje bandys įrodyti, jog sezone buvo geresnė komanda. Galime prisiminti, kad pirmajame rate joniškiečiai triumfavo 4:1 ir jei ne „TransINVEST“ pakišta kiaulė, jie ir dabar dar būtų pretendentai į ketvirtą poziciją.

„Viltis“ pirmojo rato rungtynes „Žalgiriui“ C pralaimėjo net 0:4, tačiau nuo to laiko jaunieji žalgiriečiai gerokai pasikeitė ir būsimose rungtynėse pakartoti tokį pasiekimą jiems bus labai sunku.

Tvarkaraštis

Lapkričio 12 d. 13.00 val. Tauragės „Tauras“ – Vilniaus raj. „TransINVEST“;

Lapkričio 12 d. 13.00 val. „Kauno Žalgiris“ B – Kauno „Fortūna“;

Lapkričio 12 d. 13.00 val. „Šilutė“ – Klaipėdos FM;

Lapkričio 12 d. 13.00 val. Vilniaus „Žalgiris“ C – Vilniaus „Viltis“;

Lapkričio 12 d. 13.00 val. Joniškio „Saned“ – Marijampolės „Sūduva“ B;

FK „Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS