LFF II lyga: pirmojo penketo pergalinga savaitė

Praėjusį savaitgalį LFF II lygoje sužaistos 22-ojo turo dvikvoos, po kurių lyderių grupėje pakitimų nėra. Taip atsitiko dėl to, kad net penkios pirmaujančios komandos iškovojo pergales. Šioje apžvalgoje darsyk žvilgtelsime į lyderių grupę.

50

Iki sezono pabaigos likus sužaisti po aštuonerias rungtynes, „Hegelmann“ B ir „Atmosferos“ ekipos yra surinkusios po 50 taškų, o tai garantuoja bent trijų taškų persvarą prieš žemiau esančias komandas.

Kaune vykusiame derbyje tarp „Hegelmann“ B ir „Fortūnos“ galutinis rezultatas skelbia lengvą lyderių pergalę 3:0. Vis tik, ne viskas „Hegelmann“ B komandai buvo taip lengva, o pirmojo įvarčio teko laukti net 63 minutes.

Atsidūrę besivejančių vaidmenyje, „Fortūnos“ atstovai bandė situaciją pakeisti, bet jėgos buvo ne jų pusėje. Dar po devynių minučių Mindaugas Vaikutis skirtumą padvigubino, o besibaigiant rungtynėms, rezultatyviausias lygos žaidėjas Lukas Jonaitis pelnė jau 23 sezono įvartį.

Koja kojon lentelėje žygiuojanti Mažeikių „Atmosfera“ turo rungtynes prieš Klaipėdos FM taip pat laimėjo trijų įvarčių skirtumu (4:1). Kaip ir Kauno komandų rungtynėse, galutinis rezultatas neatspindi to vaizdo, kaip vyko rungtynės.

Pertrauką komandos pasitiko esant rezultatui 1:1, o iškart po jos Sebastianas Vasquezas gavo galimybę realizuoti 11 metrų baudinį. Ta galimybe jis pasinaudojo bei išvedė saviškius į priekį. Jaunieji klaipėdiečiai bandė gelbėtis, bet už klaidas buvo baudžiami.

47

Trimis taškais nuo dviejų pirmaujančių ekipų atsilieka Gargždų „Banga“ B, kuri dėl sėkmingo antrojo kėlinio 2:0 nugalėjo „Žalgirį“ C.

Išskyrus keitimą dėl traumos, per pirmąją rungtynių dalį neįvyko nieko reikšmingo. Užtat antrajame kėlinyje įvykių gerokai pagausėjo. Iš pradžių Arminas Strakšys išvedė savo komandą į priekį, netrukus Erikas Kirjanovas už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Tuo metu dar buvo likusios 22 žaidimo minutės. Jaunieji žalgiriečiai nepajėgė pasinaudoti kiekybiniu pranašumu. Anaiptol – Matas Skruibys dvikovos pabaigoje skirtumą padvigubino bei savo komandai garantavo pergalę.

2:0 – rezultatas, kuris šiame ture buvo užfiksuotas du kartus. Tokiu pačiu rezultatu „Ukmergė“ nugalėjo „Sūduvą“ B.

46

Kovoje dėl titulo vis dar varžosi ir „Šilutė“, kuri šeštadienį (9:0) pasismagino su „Saned“ futbolininkais.

Šįsyk, beje, starte į vartus stojo aikštės žaidėjas Eimantas Petrilionis. Kiek daugiau nei po minutės jis jau traukė kamuolį iš tinklo, tuomet vietą aikštėje užleido legionieriui.

Vėlgi, ne stipriausią sudėtį surinkę Pamario krašto atstovai su varžovais darė tai, ką norėjo. Sužaidus 10 minučių rezultatas jau buvo 3:0, o pasibaigus pirmajam kėliniui – 5:0.

Įvarčius šioje dvikovoje mušė aštuoni skirtingi žaidėjai.

42

Penktoje vietoje esantis Tauragės „Tauras“ nuo prizininkų yra kiek atokiau, tačiau dar nėra palaidojęs vilčių kovoti dėl medalių.

Akistatoje su „Džiugu“ B tauragiškiai reikalus sutvarkė per kėlinį. Antroje pirmosios pusės dalyje Nedas Totilas, Audrius Račkus ir Ričardas Beniušis pelnė po įvartį ir visiems tapo viskas aišku.

Po pertraukos vos 20 minučių užteko Aurimui Stulgai, kad jis užsidirbtų dvi geltonas korteles ir priverstinai paliktų aikštę. Tuomet likusi rungtynių dalis tapo formalumu. Vėlgi, tą formalumą geriau išnaudojo dar dusyk pasižymėję „Tauro“ futbolininkai.

23 turas

Būsimame ture tvarkaraštis komandas vėl sudėliojo taip, kad pirmos šešios turnyro lentelės komandos tarpusavyje nesusitiks. Ar vėl turėsime galimybę stebėti stipresniųjų triumfą, sužinosime nuo penktadienio iki sekmadienio.