Neįgaliesiems

LFF II lyga: pirmojo rato pabaiga – vis arčiau

Šį penktadienį dvejomis rungtynėmis Jonavoje ir Radviliškyje startuoja šešioliktasis LFF II lygos turas. Turas, kuris, tikėtina, pateiks dar daugiau atsakymų į klausimą: kurios dešimt komandų po pirmojo rato keliaus į stipriausiųjų grupę, o kurios aštuonios į tą dešimtuką prasibrauti nebeturės šansų?

PENKTADIENIS

Praėjusio turo rungtynes dėl sugedusio autobuso praleidę „Jonavos“ B jaunuoliai savaitgalį pasitiks su rezultatyviausiu lygos žaidėju bei vis dar kelialapio į Pirmą lygą siekiančia Joniškio „Saned“ komanda.

Joniškiečiai nuo pat sezono pradžios demonstruoja itin rezultatyvų žaidimą (53 įvarčiai – antra vieta lygoje), tačiau siaubingą gynybą (44 praleisti – keturiolikta vieta). Kad būtų dar aiškiau, reikia pažymėti, kad dvi paskutinės lygos komandos „Radviliškis“ ir „Dainava“ B gynyboje tvarkosi geriau.

Dar negalima teigti, kad jonaviškiams šios rungtynės yra mirk – gyvenk tipo, tačiau pralaimėjus, durys į pirmąjį dešimtuką kažkiek prisivertų.

Kitose penktadienio rungtynėse tarpusavyje susikaus jau minėtos dvi paskutines vietas užimančios „Radviliškio“ ir „Dainavos“ B komandos. Aišku yra tai, kad pralaimėjusi komanda lieka vienvaldė autsaiderė, sužaidus lygiosiomis – tikėtina, kad į apačią nukristų „Ateitis“ arba „Hegelmann“ B.

ŠEŠTADIENIS

Šeštadienį laukia ketverių rungtynių minimaratonas, kurį Tauragėje pradės „Tauras“ ir Kybartų „Sveikata“. Tai dar viena akistata dėl patekimo į pirmąjį dešimtuką. Nepaisant prieš tai ture patirto pralaimėjimo 0:5, tauragiškiai to dešimtuko yra gana arti. „Sveikatą“, net ir žaidžiant išvykoje, tenkins tik pergalė.

Po dviejų valandų Širvintose į kovą stos dvi stipriausios lygos komandos „TransINVEST“ ir „Šilutė“. Tarp šių komandų yra devynių taškų skirtumas, todėl Vilniaus rajono ekipai net ir nesėkmė didelių sunkumų nesukeltų. „Šilutei“, kuri kol kas yra pralaimėjusi tik kartą, pralaimėjimas, tikėtina, bent kuriam laikui atimtų antrąjį turnyro lentelės laiptelį.

Klaipėdos FM tik teoriškai gali likti už dešimtuko ribų, „Utenis“ – tik teoriškai į tą dešimtuką gali pakilti. Tarpusavio akistata šiuos taškus gali sudėlioti taškus ant „i“. Tiesa, tam reikia aikštės šeimininkų pergalės. Ar „Utenis“ pajėgus padaryti, kad taip neatsitiktų? Na, kol kas komandos pergalių suvestinėje yra tik trejos laimėtos rungtynės.

Diena užsibaigs rungtynėmis Kaune, kuriose dešimtoje vietoje esanti „Fortūna“ sieks peržengti dviem laipteliais aukščiau esančios „Vilties“ barjerą“. „Fortūnos“ nesėkmės čia lauks ir „Jonava“ B, ir „Sveikata“, ir „Utenis“ – komandos, kurios dar kėsinasi į tą dešimtąjį kelialapį.

SEKMADIENIS

Telšiuose „Džiugo“ B jaunimas susikaus prieš „Žalgirį“ C. Šių rungtynių likimas labiausiai priklauso nuo to, kokią sudėtį pasirinks telšiškiai. Jei bus pastiprinimas iš A komandos, galime tikėtis kovos, jei ne – realu, kad sostinės komanda iškovos pergalę.

Dar po valandos Pilaitės manieže įvyks šešių taškų vertės rungtynės tarp „Hegelmann“ B ir „Ateities“. Abi komandos yra iškovojusios po 11 taškų, tad tik pergalė leistų atitolti nuo lentelės apačios.

PIRMADIENIS

Turas baigsis dviejų labai panašų žaidimą demonstruojančių komandų dvikova. Marijampolėje Dovydo Lastausko treniruojama „Sūduva“ B į atlapus kibs trečioje vietoje esantiems Dominyko Galkevičiaus treniruojamiems „Kauno Žalgirio“ B auklėtiniams. Aikštės šeimininkų pergalės atveju, „Sūduva“ B lentelėje pavyktų kauniečius. Kauniečių pergalės atveju, jie turėtų galimybę pavyti antroje pozicijoje esančią „Šilutę“.

TVARKARAŠTIS

Rugpjūčio 19 d. 18.30 val. „Jonava“ B – Joniškio „Saned“;

Rugpjūčio 19 d. 19.00 val. FSK „Radviliškis“ – Alytaus „Dainava“ B;

Rugpjūčio 20 d. 13.00 val. Tauragės „Tauras“ – Kybartų „Sveikata“;

Rugpjūčio 20 d. 15.00 val. Vilniaus raj. „TransINVEST“ – „Šilutė“;

Rugpjūčio 20 d. 15.00 val. Klaipėdos FM – Utenos „Utenis“;

Rugpjūčio 20 d. 20.00 val. Kauno „Fortūna“ – Vilniaus „Viltis“;

Rugpjūčio 21 d. 14.00 val. Telšių „Džiugas“ B – Vilniaus „Žalgiris“ C;

Rugpjūčio 21 d. 15.00 val. Vilniaus „Ateitis“ – Kauno raj. „Hegelmann“ B;

Rugpjūčio 22 d. 18.00 val. Marijampolės „Sūduva“ B – „Kauno Žalgiris“ B;

FK „Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS