LFF II lyga: po savaitgalio – naujas lyderis

Nuo penktadienio iki sekmadienio LFF II lygoje sužaistos aštuonerios 23-iojo turo rungtynės. Net šešiuose stadionuose užfiksuotas vieno įvarčio skirtumas, dar du susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Lyderių ketvertas

Skirtingai, nei kelias savaites iš eilės prieš tai, lyderių ketverte atsirado pakitimų. Triumfavusi Mažeikių „Atmosfera“ aplenkė Alytuje suklupusį „Hegelmann“ B klubą, o pergalę iškovojusi „Banga“ B vėl iki trijų taškų padidino pranašumą prieš sudėties problemų kamuojamą „Šilutę“.

„Atmosferai“ kelią į viršūnę nutiesė pergalė 2:1 sostinėje prieš „Viltį“. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Sebastianas Vasquezas, o „Viltis“ paguodos įvarčiu pasižymėjo jau penktą pridėto laiko minutę.

Apmaudžius taškus prarado buvę lyderiai iš Kauno rajono. „Hegelmann“ B po Luko Jonaičio įvarčio pirmavo prieš „Dainavą“ B, tačiau po pertraukos Alytaus klubo pagrindinei komandai neretai padedantis Šeralis Juldaševas rezultatą išlygino.

Dėl diskvalifikacijos „Bangos“ pagrindinei komandai padėti negalėjęs Valdas Paulauskas dviem įvarčiais prisidėjo prie „Bangos“ B pergalės prieš Klaipėdos FM. Įvarčių sąskaitą V. Paulauskas atidarė sužaidus vos minutę. Po pertraukos sužaidus dvi minutes, saugas darsyk išvedė savo ekipą į priekį.

Vėl be būrio savo pagrindinės sudėties žaidėjų žaidusi „Šilutė“ valdė žaidimą ir ilgą laiką sostinėje pirmavo prieš „Žalgirį“ C, tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą Nerijus Ponomariovas rezultatą išlygino. Kad nepasirodytų per daug žaidėjų, „Šilutės“ atstovas Aleksandras Fiodorovas nusprendė jį dar sumažinti. Jau pasibaigus dvikovai, jis sąmoningai kamuoliu spyrė į varžovą ir netrukus prieš save išvydo raudoną kortelę.

2:1

Apie dvejas tokiu rezultatu pasibaigusias rungtynes jau aprašėme, tačiau baigtis 2:1 buvo užfiksuota dar dviejuose stadionuose – Tauragėje ir Kaune. Apskritai, tai buvo populiariausias šio turo rezultatas.

Prie pirmojo ketverto priartėjęs „Tauras“ 2:1 namie nugalėjo „Dembavą“. Įvarčių sąskaitą atidarė rezultatyviausias komandos žaidėjas Nedas Totilas. Prieš pertrauką Samuelis Ogba Francis rezultatą išlygino, o besibaigiant dvikovai pergalingu įvarčiu džiaugėsi Ianas Schimandle.

Kaune du Justo Česnavičiaus įvarčiai „Fortūnai“ garantavo pergalę prieš „Džiugą“ B. vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų pasižymėjo 48 ir 87 minutėmis, o telšiškiai paguodos įvartį pelnė jau per pridėtą laiką.

„Sveikata“

Per liepos pauzę visiškai veidą pakeitusi Kybartų „Sveikata“ po dar vienos pergalės pakilo iki septintosios turnyro lentelės vietos. Galima prisiminti, kad pirmajame rate kybartiškiai ilgą laiką buvo turnyro lentelės dugne.

Šįsyk „Sveikatai“ užteko vienintelio įvarčio į „Ukmergės“ vartus. Ukmergiškiams šis pralaimėjimas dar apmaudesnis dėl to, kad tas įvartis buvo įsimuštas į savuosius vartus.

Joniškio „Saned“ – Marijampolės „Sūduva“ B 0:1;

Kauno „Fortūna“ – Telšių „Džiugas“ B 2:1.

24 turas

Šį trečiadienį Šilutėje rungtynėmis tarp „Šilutės“ ir Klaipėdos FM startuos 24-ojo turo kovos.

Didžiulio susidomėjimo galima laukti šeštadienį, kai antrojo rato lyderė „Sveikata“ Vilkaviškyje priims „Hegelmann“ B atstovus, o tą pačią dieną Mažeikiuose „Atmosfera“ pasistengs savo taupyklę papildyti trimis taškais po akistatos su „Tauru“.