Neįgaliesiems

LFF II lyga: šansas „Kauno Žalgiriui“ B

Paskutinį spalio savaitgalį Antros lygos klubai sužais 24-ojo turo rungtynes. Tai reiškia, kad silpnesniųjų aštuntukui ties šiuo turu sezonas ir užsibaigs, o stipriausiųjų dešimtukui liks dar po dvejas rungtynes.

Kova dėl sidabro

Ilgą laiką koja kojon žengusių „Kauno Žalgirio“ B ir „Šilutės“ klubų keliai, veikiausiai, bent kuriam laikui išsiskirs. Tokią prielaidą galima daryti matant, su kokiais varžovais abiem ekipoms teks kovoti. O tie varžovai turnyro lentelėje gana toli vienas nuo kito.

„Šilutė“ namie priims čempiono taką jau pramynusius Giedriaus Barevičiaus treniruojamus Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus, o Dominyko Galkevičiaus treniruojamas „Kauno Žalgirio“ jaunimas vyks į Tauragę.

Jei grįžtume į pirmąjį ratą, pamatytume, kad kauniečiai „Taurą“ nugalėjo 5:1, o „Šilutė“ tuomet dar būsimiems lygos nugalėtojams pralaimėjo 0:3. Be abejo, šį savaitgalį situacija bus kiek kitokia, nes „Šilutė“ žais namie, o „Kauno Žalgiris“ B išvykoje. Maža to, „TransINVEST“ jau nėra būtinybės rinkti taškų, o „Tauras“ žaidžia geriausią sezono atkarpą.

Vis tik, net įvertinus šiuos dalykus, akivaizdūs būsimų rungtynių favoritai yra tie klubai, kurie iškovojo pergales ir pirmajame rate. Ir jei taip atsitiktų, kad favoritai nelaimėtų, geresnėje pozicijoje kovoje dėl sidabro atsidurtų „Šilutė“. Jei laimėtų – „Kauno Žalgiris“ B.

Ketvirta vieta

 Kaip ir kovoje dėl sidabro, taip ir kovoje dėl ketvirtos vietos – visiška lygybė. „Sūduva“ B ir „Saned“ klubai yra surinkę po 40 taškų ir marijampoliečiai pranašumą turi tik dėl to, kad turi vienas rungtynes atsargoje. Tiesa, įvertinus, kad tos rungtynės su „TransINVEST“, tai tas pranašumas ne toks ir didelis.

24-ajame ture „Saned“ laukia išvyka į Klaipėdą (ir rungtynės su FM), o „Sūduvos“ B jaunimas viešės sostinėje ir tikrins „Vilties“ pajėgumą. Tiek Klaipėdos FM, tiek „Viltis“ dar turi galimybių prasibrauti aukščiau, todėl aukštesnes vietas užimantiems varžovams lengva nebus.

Antrasis aštuonetas

 Dėl žemesnių pozicijų kovojančios keturios komandos savo pasirodymą jau baigė. „Jonava“ B 1:0 nugalėjo „Džiugą“ B ir šiuo metu užima trečią grupės arba tryliktą lygos vietą. Galutinė jų pozicija paaiškės po to, kai savo paskutines rungtynes sužais Kybartų „Sveikata“. Kybartiškių paskutinėje dvikovoje laukia mūšis su „Hegelmann“ B komanda, kurios tikslas nelikti paskutine arba priešpaskutine.

Dar vienose rungtynėse susikaus „Radviliškis“ ir „Utenis“. Jei Utenos komanda šioje akistatoje iškovos bent tašką, ji užsitikrins pirmąją grupės arba vienuoliktąją lygos vietą. Kitu atveju, šios grupės likimas spręstųsi paskutinėse nukeltose rungtynėse tarp „Utenio“ ir „Dainavos“ B.

Tvarkaraštis

Spalio 29 d. 13:00 val. Tauragės „Tauras“ – „Kauno Žalgiris“ B;

Spalio 29 d. 14:00 val. „Šilutė“ – Vilniaus raj. „TransINVEST“;

Spalio 29 d. 16:30 val. Kauno „Fortūna“ – Vilniaus „Žalgiris“ C;

Spalio 29 d. 18:00 val. Klaipėdos FM – Joniškio „Saned“;

Spalio 30 d. 18:30 val. Vilniaus „Viltis“ – Marijampolės „Sūduva“ B;

Spalio 29 d. 16:00 val. Kauno raj. „Hegelmann“ B – Kybartų „Sveikata“;

Spalio 30 d. 13:00 val. FSK „Radviliškis“ – Utenos „Utenis“;

FK „Viltis“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS