LFF II lyga: savo žaidimą atradę mažeikiškiai ir ryškėjantys lyderiai kovoje dėl titulo

Pirmadienį baigėsi keturias dienas trukęs 24-asis LFF II lygos turas. Šįsyk per aštuonerias rungtynes net devynios komandos nepelnė nė vieno įvarčio. Dvi komandos „Fortūna“ ir „Viltis“ patyrė triuškinamus pralaimėjimus, o Mažeikių „Atmosfera“ išlaikė lyderės poziciją.

„Atmosfera“

Ilgą laiką savo žaidimo ieškoję Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai pagaliau jį surado. Savaitgalį mažeikiškiai iškovojo penktą pergalę paeiliui, 2:0 nugalėję taip pat gerą sportinę formą demonstruojantį Tauragės „Taurą“.

Ši dvikova buvo itin karšta, mat teisėjui Valdemarui Palubinskui net 12 kartų teko traukti geltoną kortelę. Net dusyk – tam pačiam Augustui Morkūnui, kuris 56 minutę savo komandą paliko žaisti dešimtyje.

Tuo metu rezultatas buvo 1:0 „Atmosferos“ naudai. Įgavę vieno žaidėjo kiekybinę persvarą, mažeikiškiai dar pagerino savo žaidimą ir po aštuoniolikos minučių uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavo Sebastianas Vasquezas.

Po to antrojo įvarčio rungtynių baigtis buvo nulemta. Ta baigtis ir toliau padeda komandai turnyrinėje lentelėje išlaikyti trijų taškų persvarą prieš artimiausius varžovus Gargždų „Bangos“ futbolininkus.

Tolsta

Ilgą laiką LFF II lygoje mes kalbėjome apie didįjį ketvertą, kuris kėsinasi į lygos auksą. Po pastarųjų turų „Šilutės“ šansai tapo minimalūs, o antrąsyk nelaimėję „Hegelmann“ B atstovai nuo titulo taip pat tolsta.

„Hegelmann“ B ir „Šilutė“ šiuo metu turnyro lentelėje užima trečią ir ketvirtą vietas, o pastarąjį turą užbaigė nulinėmis lygiosiomis. Šilutiškiai namie neįveikė Klaipėdos FM, „Hegelmann“ B – išvykoje Kybartų „Sveikatos“.

Šilutėje Deividas Lukošius jau per pridėtą laiką užsidirbo raudoną kortelę ir kitame ture dar labiau sutrumpins savo komandos suolą, Vilkaviškyje – iš viso parodytos aštuonios geltonos kortelės.

Sutriuškinimai

Turo pergalė priklauso Gargždų „Bangai“ B, kuri 7:0 sutriuškino Vilniaus „Viltį“. Netoli to buvo ir „Dembava“, kuri šešis įvarčius atseikėjo į „Fortūnos“ vartus.

Be būrio svarbių žaidėjų ir su vienu keitimu į Gargždus nuvykę vilniečiai sugebėjo atsilaikyti tik 9 minutes, o vėliau iš arti stebėjo „Bangos“ jaunųjų futbolininkų šou. Pačiame šou išsiskyrė net keturis kartus pasižymėjęs Matas Ambrazaitis.

„Dembava“ savo triuškinamą pergalę pradėjo realizuotu 11 metrų baudiniu, kai laikrodis skaičiavo jau 29 minutę. Iki kėlinio pabaigos panevėžiečiai sumušė dar tris įvarčius (tarp jų, dar vieną baudinį) ir visas darbas buvo padarytas. Daugiau nei pusvalandį „Fortūna“ žaidė daugumoje, nes pirmaujant 5:0, Mantas Mantrovas įsigudrino užsidirbti raudoną kortelę.

25 turas

Būsimojo turo rungtynės bus sužaistos per dvi dienas. Lyderiai „Hegelmann“ B futbolininkai namie priims antrajame rate puikiai žaidžiančią ir jau ant devintojo laiptelio užkopusią „Ukmergę, o antroje vietoje esanti „Banga“ B išvykoje turės perlipti Tauragės „Tauro“ barjerą.