Neįgaliesiems

LFF II lyga: startas duotas

Praėjusį penktadienį rungtynėmis tarp „Žalgirio“ C ir „Dainavos“ B komandų startavo 2022-2023 metų LFF II lygos sezonas. Pirmąją pergalę iškovojo ir vienai parai lyderiais tapo alytiškiai. Per savaitgalį buvo sužaistos dar septynerios rungtynės, po kurių pirmoje vietoje įsikūrė praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai „Šilutės“ futbolininkai.

Žaidžiančio trenerio pamokos

Praėjusiais metais nemažai buvo galima stebėtis keturiasdešimtmečio Gvido Juškos sugebėjimais įvarčiais tempti „Šilutę“ į pergales. Pats G. Juška tapo vienu rezultatyviausiu lygos žaidėjų, tad dar metams nusprendė jaunimui pademonstruoti savo gebėjimus.

Ir ne tik. Po praėjusio sezono iš komandos pasitraukus vyriausiajam treneriui Svajūnui Česnuliui, šios pareigos buvo patikėtos, būtent G. Juškai, tad veteranas tapo žaidžiančiu treneriu.

Kad auklėtiniai kuo aiškiau suprastų naujojo trenerio norus, G. Juška, sužaidus vos 6 minutes, pasiuntė kamuolį į gimtojo miesto „Džiugao“ B komandos tinklą bei pelnė pirmąjį „Šilutės“ sezono įvartį. Kad nepasirodytų maža, po pertraukos G. Juška dar realizavo 11 metrų baudinį ir po pirmojo turo su dar keliais futbolininkais pakilo į rezultatyviausių žaidėjų viršūnę.

Lygiosios

Per pirmojo turo aštuonerias rungtynes tik vieneriose nepaaiškėjo nugalėtojas. Be savo lyderio Simono Stankevičiaus žaidusi „Viltis“ ilgą laiką nerado savo žaidimo ir tai tik palengvino svečiuose žaidusio Tauragės „Tauro“ situaciją.

Nedas Totilas įvarčiais 19 ir 54 minutėmis savo komandai sukūrė dviejų įvarčių persvarą, tačiau, kaip parodė vėlesni įvykiai, to buvo maža. „Viltis“ iki rungtynių pabaigos rezultatą išlygino bei iškovojo pirmąjį sezono tašką.

Jei grįžtume į praėjusius metus, tai pernai „Viltis“ dažniau panašiais būdais taškus prarasdavo.

Naujokai

Pirmajame ture tarpusavyje susikovė dvi komandos, kurios pernai LFF II lygoje nežaidė. Tai iš „Optibet Pirmos lygos“ iškritusi ir pagrindine favorite laimėti lygą vadinama Mažeikių „Atmosfera“ bei po daugelio metų į respublikines varžybas sugrįžusi Ukmergės komanda, kuri vadinasi taip, kaip ir pats miestas.

Didelės intrigos rungtynėse nebuvo, nes dar per pirmą kėlinį mažeikiškiai susikrovė trijų įvarčių persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos. Aišku, sunku buvo tikėtis kitokio scenarijaus, kai aikštės šeimininkai varžovams pasiūlė A lygos patirties turinčių žaidėjų: Beno Aniso, Davydo Arlauskio ar Roko Lazdinausko. Pastarasis dar pasižymėjo ir įvarčiu.

Rezultatai

Vilniaus „Žalgiris“ C – Alytaus „Dainava“ B 1:2;

Gargždų „Banga“ B – „Dembava“ 2:1;

Mažeikių „Atmosfera“ – „Ukmergė“ 3:0;

Kybartų „Sveikata“ – Joniškio „Saned“ 0:2;

Klaipėdos FM – Kauno „Fortūna“ 3:1;

Marijampolės „Sūduva“ B – Kauno raj. „Hegelmann“ B 1:0;

„Šilutė“ – Telšių „Džiugas“ B 6:2;

Vilniaus „Viltis“ – Tauragės „Tauras“ 2:2.

kazysfoto nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS