Neįgaliesiems

LFF II lyga: sugrįžimas

Mėnesį poilsiavusi LFF II lyga sugrįžta. Visų pirma – tam, kad išsiaiškintų komandas, kurios po pirmojo rato pasidalins į pirmąjį dešimtuką ir antrąjį aštuntuką ir tam, kad būtų išsiaiškinta, kurios komandos šiame sezone yra pačios stipriausios.

Centrinė dvikova

Po trylikos turų prizines antrą ir trečią vietas užimančios „Šilutės“ ir „Kauno Žalgirio“ B komandos antrąją sezono pusę pradės tarpusavio rungtynėmis. Šios komandos turi vieną bendrą bruožą – jų vadovai prieš prasidedant sezonui apie tikslus kalbėjo gana abstrakčiai ir apie jokius didelius laimėjimus neturėjo iliuzijų.

Vis tik, veteranų Gvido Juškos ir Algimanto Bačanskio vedama Šilutės komanda per trylika rungtynių yra iškovojusi dešimt pergalių, o dar du kartus sužaidusi lygiosiomis. Beje, tie du paminėti veteranai kartu yra įmušę 27 įvarčius. Palyginimui, devynių lygos komandų visi žaidėjai yra įmušę mažiau.

„Kauno Žalgirio“ B strategija yra visiškai kitokia nei minėtos „Šilutės“ ir čia vadžias į pergales laiko jaunimas. Dominyko Galkevičiaus auklėtiniai nuo pat sezono pradžios laikosi požiūrio – laimėti artimiausias rungtynes. Neabejotinai, toks požiūris bus ir rungtynėse su vienais konkurentų dėl vietos.

Kauno derbis

Tai, ką dabar išgyvena Kauno rajono „Hegelmann“ B, prieš metus puikiai patyrė jų būsimieji varžovai Kauno „Fortūnos“ futbolininkai. Pastarieji ilgą laiką leido turnyro lentelės apačioje ir tik prieš šį sezoną pažymėjo, kad laikas kilti aukštyn. Beje, pažado kol kas fortūniečiai laikosi, nes vis dar išlieka rimtais pretendentais į pirmąjį dešimtuką.

„Hegelmann“ klubas  savo visas pajėgas sutelkia į pagrindinę komandą, o B ekipos atstovai dėl to yra šiek tiek nuskriausti. Ta skriauda komandai po pirmosios sezono pusės garantuoja paskutiniąją vietą, į kurią Kauno rajono komanda nukrito po septynerių iš eilės pralaimėtų rungtynių serijos. Galima pamatyti, kad paskutinė pergalė buvo iškovota dar seniau – balandžio 13 dieną prieš „Jonavą“ B.

Žiūrint iš kito taško, „Hegelmann“ B situacija nėra tokia tragiška – pergalė prieš „Fortūną“ bent kažkuriam laikui leistų komandai pakilti net per penkias vietas aukštyn.

Favoritas prieš norinčius kilti aukštyn

Vos du taškus per pirmąsias trylika sezono rungtynių praradęs debiutantas Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas antroje sezono pusėje pasiruošęs užbaigti sėkmingai pradėtą darbą bei iškovoti kelialapį į Pirmą lygą.

Pirmose atnaujinto sezono rungtynėse vilniečiams į atlapus kibs Kybartų „Sveikatos“ atstovai, kurie, be abejo, nėra patenkinti pasirodymu iki šiol. Vilkaviškyje dėl tvarkomo stadiono namų rungtynes žaidžianti „Sveikata“ yra vos dvylikta, tad artimiausias tikslas – iki rato pabaigos situaciją pagerinti bent per dvi pozicijas.

„Mes gerbiame visus varžovus. Niekas nepasikeitė“, – dažnai kartojama „TransINVEST“ vyriausiojo trenerio Giedriaus Barevičiaus frazė, tikėtina, jo komandą lydės iki pat sezono pabaigos.

14-ojo turo tvarkaraštis

Rugpjūčio 6 d. 15.00 val. „Kauno Žalgiris“ B – „Šilutė“;

Rugpjūčio 6 d. 18.00 val. Kauno „Fortūna“ – Kauno raj. „Hegelmann“ B;

Rugpjūčio 6 d. 18.00 val. Vilniaus raj. „TransINVEST“ – Kybartų „Sveikata“;

Rugpjūčio 7 d. 13.00 val. „Jonava“ B – Klaipėdos FM;

Rugpjūčio 7 d. 14.00 val. Telšių „Džiugas“ B – Utenos „Utenis“;

Rugpjūčio 7 d. 14.00 val. FSK „Radviliškis“ – Vilniaus „Viltis“;

Rugpjūčio 8 d. 18.00 val. Marijampolės „Sūduva“ B – Alytaus „Dainava“ B;

Rugpjūčio 9 d. 20.00 val. Vilniaus „Ateitis“ – Joniškio „Saned“;

Rugpjūčio 10 d. 17.00 val. Tauragės „Tauras“ – Vilniaus „Žalgiris“ C;

FK „Viltis“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS