Neįgaliesiems

LFF II lyga: taškų neiškovojusių komandų nebeliko

Rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ C nulinėmis lygiosiomis užbaigęs Telšių „Džiugas“ B iškovojo pirmąjį šio sezono tašką LFF II lygoje. Viena diena anksčiau Kybartų „Sveikata“ Vilniuje nugalėjo „Viltį“.

Šių dvejų rungtynių baigtys lėmė, jog komandų, neiškovojusių taškų, lygoje neliko.

Pasikeitimų netrūko ir lentelės viršuje. Iki šio turo maksimalų taškų skaičių turėjo keturios komandos, po šio turo – liko tik dvi. Tiesa, Klaipėdos FM jau buvo praleidusi vienerias rungtynes. Šiame ture ši komanda taip pat nežaidė.

Centrinė dvikova

„Šilutė“, „Banga“ B ir „Saned“ per pirmuosius tris turus nepatyrė prarastų taškų jausmo, tačiau buvo aišku, kad po ketvirtojo turo taip nebebus. Tiesiog tvarkaraštis buvo taip sudėliotas, jog ketvirtajame ture dvi iš šio trejeto („Banga“ B ir „Šilutė“) susitiko tarpusavyje.

„Šilutė“ ir vėl žaidė be savo vedlio Gvido Juškos, kuris, jei neprivers situacija, apskritai, į aikštę žada nebegrįžti. Tad tie, kas matė jį sezono pradžioje, gali būti, kad matė žaidžiantį paskutinį kartą.

Pačios rungtynės buvo apylygės. Šilutiškiai sugebėjo patikrinti „Bangos“ B vartų konstrukcijos stiprumą, šios komandos gynėjai porąkart išmušė kamuolį nuo vartų linijos, tačiau įvarčio įmušti taip ir nesugebėjo.

„Banga“ B savųjų šansų taip pat turėjo. Vienas jų – Andriaus Lūžos sukurtas epizodas 32 minutę. Kaip tik tuomet buvo pelnytas vienintelis rungtynių įvartis.

Pasimėgavo

Vos vieną tašką iki šiol turėję Panevėžio „Dembavos“ futbolininkai 4:2 nugalėjo Joniškio „Saned“ ir pastarajam išrašė pirmąjį pralaimėjimą. Be to, dembaviškiai buvo vieni iš dviejų, kurie per šį turą įmušė daugiau nei du įvarčius. Tuo pačiu pasigirti gali ir Igorio Pankratjevo treniruojama Kauno „Fortūna“, kuri keturiais tiksliais smūgiais užtikrintai nugalėjo „Ukmergę“.

Panevėžyje vykusios rungtynės įsiminė tuo, kad jos startavo 10 valandą ryto. Nesužaidus nė minutės, teisėjas Julius Mockus fiksavo pirmąjį susitikimo įvartį. ir nors vieni čempionato favoritų rezultatą netrukus išlygino, vis tik ši dvikova priklausė „Dembavai“.

Nugalėtojams visus įvarčius mušė legionieriai (Samuelis Francis – 2, Abrahamas Ndugwa ir Tatsuya Onodera pridėjo po vieną), svečių gretose pasižymėjo Audrius Račkus ir Danielis Matthew. Pastarasis buvo toks aktyvus, kad be įvarčio per rungtynes spėjo susirinkti dvi geltonas korteles, tuo pačiu – ir pašalinimą iš aikštės.

„Fortūnos“ pergalė, iš šono, atrodo, dar lengvesnė, tačiau čia rungtynių likimą nulėmė vartininko Ginto Malyj gauta raudona kortelė sužaidus vos pusvalandį. Tuo metu rezultatas dar buvo 1:0, tačiau įgiję kiekybinę persvarą aikštės šeimininkai tuo labai gerai pasinaudojo. Vieną iš įvarčių pelnė rezultatyviausias lygos žaidėjas Justas Česnavičius. Pastarasis be įvarčio šį sezoną aikštės dar nepaliko.

Beje, šiame ture dar dvejos rungtynės baigėsi identišku rezultatu. „Atmosfera“ 1:0 namie nugalėjo „Sūduvą“ B, o „Sveikata“ – išvykoje „Viltį“.

Į viršų

Praėjusiais metais sunkokai sezoną pradėję Tauragės „Tauro“ futbolininkai pasimokė iš klaidų ir šiemet po keturių turų yra įsitaisė ketvirtoje turnyro lentelės vietoje. Paskutinėje dvikovoje tauragiškiai išvykoje 2:0 vieną pergalę iškovojusią „Dainavos“ B ekipą.

Šiose rungtynėse ryškiausiai švietė Nedo Totilo žvaigždė. Pastarasis tiksliais smūgiais pasižymėjo tiek rungtynių pradžioje, tiek pabaigoje. Dvikovos likimas buvo nulemtas tuomet, kai Oleksandras Musolitinas iš „Dainavos“ B užsidirbo raudoną kortelę. Tuomet varžovų persvara siekė du įvarčius, o ir laiko iki pabaigos nebuvo likę daug.

Visi turo rezultatai

„Dembava“ – Joniškio „Saned“ 4:2;

Alytaus „Dainava“ B – Tauragės „Tauras“ 0:2;

Mažeikių „Atmosfera“ – Marijampolės „Sūduva“ B 1:0;

Kauno „Fortūna“ – FKS „Ukmergė“ 4:0;

Gargždų „Banga“ B – „Šilutė“ 1:0;

Vilniaus „Viltis“ – Kybartų „Sveikata“ 0:1;

Telšių „Džiugas“ B – Vilniaus „Žalgiris“ C  0:0.

Anonsas

Šį penktadienį startuos penktojo turo rungtynės. „Tauras“ sieks taškų prieš ką tik laimėjusią „Sveikatą“, o Klaipėdos FM į lygą sugrįžta rungtynėmis su „Džiugu“ B.

Šeštadienį laukia trejos rungtynės, tarp kurių ir dvikova Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir „Bangos“ dublerių.

Sekmadienį įvyks dar dvejos rungtynės, o pirmadienį – vienerios. Jose „Viltis“ susitiks su „Hegelmann“ B.

Renaldo Malycho/FK „Tauro“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS