LFF II lyga: „TransINVEST“ – dar ne nugalėtojas

Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas dar praėjusį sekmadienį turėjo galimybę užsitikrinti nugalėtojo titulą, tačiau „Kauno Žalgirio“ B ir „Šilutės“ pergalės to padaryti neleido. Pirmieji užtikrintai nugalėjo „Saned“, antrieji – dar užtikrinčiau – „Žalgirį“ C.

Kova dėl titulo

Per 20 rungtynių 58 taškus iškovoję Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkai praėjusį savaitgalį praleido ir tai jiems sutrukdė užsitikrinti nugalėtojo titulą. Tiesa, galėjo atsitikti ir taip, kad net nežaidus, jie žemiau pirmos vietos nenukristų. Tam reikėjo, kad nelaimėtų antrą ir trečią vietas užėmusios komandos, bet jos laimėjo.

„Kauno Žalgiris“ B 6:3 nugalėjo Joniškio „Saned“ klubą, kuris dar labiau sumažino galimybes iškovoti medalius bei kelialapį į Pirmą lygą. Joniškiečiams tiesiog siaubingai susiklostė pirmasis kėlinys, kurį jie pralaimėjo 1:6. Prie šio rezultato daugiausiai prisidėjo karjeros rungtynes sužaidęs Tomas Stelmokas – septyniolikmetis pasižymėjo net keturiais įvarčiais. Na o rezultatyviausias lygos žaidėjas Ričardas Beniušis savo sąskaitą papildė vienu tiksliu smūgiu.

Dar geresnį pasirodymą surengė pamario krašto atstovai, kurie 6:1 nepasigailėjo jaunųjų žalgiriečių. Kiek silpnesne sudėtimi žaidusi Dainiaus Grėviškio komanda pirmąjį įvartį praleido nesužaidus nė minutės, o kėliniui besibaigiant Deividas Lukošius savo sąskaitoje jau turėjo tris įvarčius. „Šilutės“ keturiasdešimtmetė žvaigždė Gvidas Juška šįsyk liko be įvarčių, nepaisant to, kad turėjo galimybę realizuoti 11 metrų baudinį.

Kova dėl septintos vietos

Likus penkerioms rungtynėms iki sezono pabaigos, gana atkakli kova vyksta ir apatinėje lentelės pusėje, kur dėl septintos vietos vis dar kovoja Klaipėdos FM, „Viltis“, „Tauras“ ir „Fortūna“. Visas šis ketvertukas 21-ajame ture sudarė dvi poras. Vienoje jų nugalėtojas net nepaaiškėjo, kitoje – „Viltis“ iškovojo galingiausią pergalę antrajame rate.

Aukščiausiai šio ketvertuko esanti Klaipėdos jaunimo kalvė paskutiniajame ture nenugalėjo puikiai pastaruoju metu žaidžiančio Tauragės „Tauro“. Dvikova baigėsi 1:1, o abu įvarčiai buvo įmušti dar iki pertraukos.

„Viltis“ savo mega pasirodymą surengė antrajame kėlinyje, per kurį krito keturi įvarčiai. Ši pergalė vilniečiams leido pakilti per du laiptelius į viršų ir vos iki dviejų taškų sumažinti atstumą nuo Klaipėdos FM.

Antrasis aštuonetas

Itin svarbiose rungtynėse norint išvengti paskutinės vietos lentelėje, be pagrindinių žaidėjų pagalbos „Džiugas B“ nugalėjo „Ateitį“ ir vienu tašku aplenkė šią komandą. Panašu, kad šioje kompanijoje iki sezono pabaigos dar bus ir „Hegelmann“ B atstovai, kurie nusileido „Radviliškiui“ 2:3. Ši dvikova buvo viena karščiausių per turą, nes kauniečiai pirmavo 2:0, tačiau vėliau praleido tris įvarčius. Du iš jų – nuo 11 metrų žymos. Kad nepasirodytų maža, dvikovos arbitras Saulius Karka parodė net tris raudonas korteles.