Neįgaliesiems

LFF II lyga: triumfuojantys Telšiai, lyderių pergalės ir G. Onuškevičiaus pokeris

Devintasis LFF II lygos turas net penkioms pirmaujančioms komandoms padovanojo pergales, tad pasikeitimų viršutinėje lentelės dalyje – nematyti.

Kalbant apie žemesnes vietas tarpusavyje užimančių komandų akistatas, galima išskirti Telšių „Džiugo“ B pergalę, kuri šiai komandai buvo pirmoji 2022 metų pirmenybėse. Taip pat atskiro paminėjimo vertas „Ateities“ puolėjas Giedrius Onuškevičius, kuris į „Radviliškio“ vartus įmušė keturis įvarčius.

„Džiugo“ B pirmoji pergalė

Septynis kartus iš eilės pergalės džiaugsmo nepatyrę „Džiugo“ dubleriai pagaliau iššovė bei po pergalės Tauragėje prieš „Taurą“ į savo taupyklę įsirašė tris taškus. Verta pažymėti, kad šįkart „Džiugas“ B nepriminė tos komandos, kuri prieš kelias savaites dvikovoje prieš „TransINVEST“ praleido šešiolika įvarčių.

Nepriminė, mat šįsyk komandos sudėtyje buvo ir pagrindinės sudėties žaidėjų: Konstantinas Šulcas, Maksimas Pirogovas, Dovydas Virkšas bei Adomas Mika.

Be viso to, telšiškiai pusvalandį žaidė daugumoje, kai tiesioginę raudoną kortelę prieš save išvydo Deivydas Malkevičius.

Lyderiai

Kaip jau užsiminėme, net penkios pirmaujančios lygos komandos „TransINVEST“, „Žalgiris“ C, „Šilutė“, „Kauno Žalgiris“ B ir „Saned“ iškovojo pergales ir dar labiau padidino atotrūkį nuo likusių komandų.

„TransINVEST“ klubas įmušė tris įvarčius į Klaipėdos FM vartus, tačiau pačios rungtynės Vilniaus rajono komandai tikrai nebuvo lengvos. Klaipėdiečiai gali pasigirti tuo, kad nuo ryškių sezono lyderių beveik valandą nepraleido nei vieno įvarčio. Tiesa, dvikovos pabaigoje pritrūko jėgų, o rezultatyviausias lygos žaidėjas Mantas Makutunovičius pasižymėjo dubliu.

Įspūdingą gynybą demonstruojantys „Žalgirio“ C jaunuoliai ir toliau lieka vos su dviem praleistais įvarčiais. Šįkart jaunieji žalgiriečiai Alytuje 2:0 nugalėjo „Dainavos“ B ekipą bei septintą kartą per aštuonerias rungtynes vartus išsaugojo sausus. Palyginimui, antra geriausia gynybos komanda „Kauno Žalgiris“ B yra praleidęs šešis įvarčius per septynerias rungtynes.

Po skaudaus smūgio septintajame ture, užtikrintą pergalę iškovojo „Šilutės“ futbolininkai. Jie 5:0 sutriuškino Kauno rajono „Hegelmann“ B ekipą. Pamatai šiai pergalei buvo sukrauti per pirmąjį kėlinį – tuomet švieslentėje degė skaičiai 4:0.

Ketvirtą ir penktą vietas užimantys „Kauno Žalgiris“ B ir „Saned“ sužaidė skirtingas rungtynes. Kauniečiai nelengvai namie palaužė „Utenį“, o joniškiečiai – nesunkiai išvykoje „Sūduvą“ B.

Pokeris

Įdomi detalė – „Ateities“ komanda turnyro lentelėje užima vos penkioliktą vietą, tačiau tai netrukdo jai būti aštunta daugiausiai įvarčių mušančia komanda. Prie šio rezultato neabejotinai prisidėjo ir paskutinis aštuntasis turas, kuriame „Ateitis“ sumušė net šešis įvarčius į „Radviliškio“ vartus.

Net keturis įvarčius šiose rungtyėnse pelnė rezultatyviausias „Ateities“ futbolininkas Giedrius Onuškevičius. Dar savaitės viduryje „Wembley“ stadione stebėjęs Argentinos šou dvikovoje prieš Italiją, septyniolikmetis panašų šou surengė ir sugrįžęs į Lietuvą.

G. Onuškevičiaus sąskaitoje – jau 10 įvarčių ir jis yra vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų, o jų buvę varžovai iš Radviliškio rungtynes baigė devyniese – teisėja Jurga Mačikunytė Lukui Arlauskui ir Agniui Juozapaičiui parodė tiesiogines raudonas korteles.

Visi turo rezultatai

FSK „Radviliškis“ – Vilniaus „Ateitis“ 3:6;

„Kauno Žalgiris“ B – Utenos „Utenis“ 1:0:

Kybartų „Sveikata“ – Vilniaus „Viltis“ 1:1;      

„Šilutė“ – Kauno raj. „Hegelmann“ B 5:0;

Tauragės „Tauras“ – Telšių „Džiugas“ B 2:4;

Alytaus „Dainava“ B – Vilniaus „Žalgiris“ C 0:2;

Vilniaus raj. „TransINVEST“ – Klaipėdos FM 3:0;

Marijampolės „Sūduva“ B – Joniškio „Saned“ 1:4;

„Jonava“ B – Kauno „Fortūna“ 0:1;

„Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS