Neįgaliesiems

LFF II lyga: visiškai priartėjęs pirmojo rato finišas

Kitą antradienį Garliavoje „Hegelmann“ B ir Klaipėdos FM rungtynėmis bus užbaigtas pirmasis 2022 metų LFF II lygos ratas. Pasibaigus šiai dvikovai, dešimt geriausių komandų keliaus į vieną grupę, aštuonios silpniausios – į kitą. Būtent su savo grupės komandomis bus kovojama antrajame rate.

Pirmojo rato nugalėtojai

Jau anksčiau pirmojo rato nugalėtojo titulą užsitikrinęs Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas praėjusį savaitgalį užtikrintai 3:0 nugalėjo antroje vietoje buvusią „Šilutę“ bei, likus vienam turui, artimiausius persekiotojus lenkia jau devyniais taškais.

Ši dvikova puikiausiai pademonstravo lygių skirtumą tarp „TransINVEST“ ir visų kitų lygos komandų. „Šilutė“ ilgai laikėsi, tačiau pradėjus keistis žaidėjus, skirtumas vis augo ir augo. Ant šilutiškių suolo buvo tik jaunimas, o Giedriaus Barevičiaus treniruojamos komandos protokole – žaidėjai, kurie daugelyje kitų komandų būtų tvirtais starto sudėties žaidėjais.

„Šilutės“ pagrindiniai žaidėjai pavargo, o „TransINVEST“ keitimai dovanojo šiai Vilniaus rajono komandai gaivaus oro pliūpsnį.

Pirmąjį ratą „TransINVEST“ užbaigs rungtynėmis su „Kauno Žalgirio“ B ekipa, o „Šilutė“ priims „Radviliškį“.

Šeši taškai

Nuo praėjusios savaitės savo kraitį net šešiais taškais papildė Dominyko Galkevičiaus treniruojama „Kauno Žalgirio“ B ekipa. Jaunieji žalgiriečiai ne tik išvargo pergalę Marijampolėje prieš „Sūduvą“ B, bet ir gavo papildomus tris taškus už neįvykusias rungtynes prieš „Jonavą“ B. Priminsime, kad užpraėjusį savaitgalį sugedo jonaviškių autobusas ir rungtynėse jie nepasirodė.

Stipriai papildytas kraitis Kauno ekipą pakėlė į antrąją turnyro lentelės vietą, kurioje jie po pirmojo rato neišliktų tik tuo atveju, jei jie patys pralaimėtų dideliu skirtumu, o „Šilutė“ sutriuškintų „Radviliškį“. Bendras skirtumas, kurį turi panaikinti šilutiškiai – septyni įvarčiai.

„Sūduva“ B ratą užbaigs akistata su „Jonava“ B. Jau aišku, kad marijampoliečiai savo pozicijos nepakeis ir liks šešti, o „Jonava“ B, teoriškai gali likti ir dešimta, ir trylikta.

Kaškelevičius

Jei būtų tokie rinkimai, „Žalgirio“ C saugas Ignas Kaškelevičius būtų išrinktas geriausiu praėjusios savaitės lygos žaidėju. Ignas pergalingoje dvikovoje 7:2 prieš „Džiugą“ B pasižymėjo net šešiais įvarčiais – tai yra vienu daugiau nei buvo pasižymėjęs iki šiol per visą sezoną.

Ši pergalė žalgiriečius grąžino ant ketvirtojo laiptelio. Ir net jei nepavyktų iki pirmojo rato pabaigos pakilti aukščiau, Dainiaus Greviškio auklėtiniai vis tiek išliks konkurencingi ir toliau kovos dėl antros pozicijos.

Pirmąjį ratą „Žalgiris“ C užbaigs dvikova su „Ateitimi“, kuri praėjusį savaitgalį iškovojo itin svarbią pergalę 4:3 prieš „Hegelmann“ B ekipą. Ši pergalė „Ateičiai“ leido pakilti į keturioliktą vietą.

Tvarkaraštis

Rugpjūčio 27 d. 13.00 val. „Šilutė“ – FSK „Radviliškis“;

Rugpjūčio 27 d. 13.00 val. Alytaus „Dainava“ B – Tauragės „Tauras“;

Rugpjūčio 27 d. 14.00 val. Kybartų „Sveikata“ – Kauno „Fortūna“;

Rugpjūčio 27 d. 14.00 val. Utenos „Utenis“ – Joniškio „Saned“;

Rugpjūčio 27 d. 17.00 val. „Kauno Žalgiris“  B – Vilniaus raj. „TransINVEST“;

Rugpjūčio 28 d. 13.00 val. Marijampolės „Sūduva“ B – „Jonava“ B;

Rugpjūčio 28 d. 15.00 val. Vilniaus „Viltis“ – Telšių „Džiugas“ B;

Rugpjūčio 28 d. 15.00 val. Vilniaus „Žalgiris“ C – Vilniaus „Ateitis“;

Rugpjūčio 30 d. 13.00 val. Kauno raj. „Hegelmann“ B – Klaipėdos FM;

FK „Tauras“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS