LFF II lyga: gargždiškiai ir toliau nenugalimi

Prieš prasidedant LFF II lygos sezonui, ekspertai „Bangos“ B komandos nevertino kaip potencialios nugalėtojos. Bent kol kas atrodo, kad visai be reikalo. Marijampolėje rungtynių pabaigoje reikalus sutvarkę gargždiškiai savo taupyklę papildė iki penkiolikos taškų.

Gargždiškių įkandin žengia ketvirtą pergalę iškovojusi „Šilutė“ bei vis dar be pralaimėjimų žengiantis Tauragės „Tauras“. Per praėjusį turą įvarčio neįmušė tik dvi komandos. Iš viso pelnyta 30 įvarčių.

Lyderiai

Į Marijampolę atvykę lygos lyderiai iš Gargždų buvo labai arti pirmojo pralaimėjimo. Vis tik, situaciją pakeitė antrojo kėlinio antroji pusė ir ypač paskutinės minutės.

Po traumos atsigaunantis Meinardas Mikulėnas su „Sūduvos“ B komanda pertrauką pasitiko pirmaudami 2:0. Pats Meinardas išskirtas neatsitiktinai, nes būtent jis sumušė abu įvarčius.

Antrąjį kėlinį „Sūduva B“ pasitiko pasikeitusi. Du keitimai padaryti iškart po pertraukos, dar du – sužaidus 14 minučių. Šie pasikeitimai „Bangai“ B išėjo į naudą. Maksimas Andrejevas skirtumą sušvelnino, o Mantas Petrikas, realizavęs du vienuolikos metrų baudinius 88 ir 90+2 minutėmis, savo komandai iškovojo pergalę.

„Banga“ B po šios pergalės išlieka vienvalde lygos lydere, „Sūduva“ B po antro pralaimėjimo nukrito į aštuntąją turnyro lentelės poziciją.

Priešsezoniniai favoritai

Kai prieš sezoną buvo diskutuojama apie komandas, kurios gali laimėti šių metų LFF II lygos pirmenybes, dažniausiai buvo įvardijami „Atmosferos“ ir „Saned“ klubai. Penktajame ture jie susitiko tarpusavyje, o pergalę iškovoję mažeikiškiai pakilo į ketvirtąją turnyro lentelės vietą.

„Atmosfera“ buvo geresnė beveik visų rungtynių metu ir tai dar iki pertraukos įrodė Arno Andriejausko dviem įvarčiais. Tiesa, tarp jų savo žodį buvo taręs ir Audrius Brokas.

Kai po pertraukos Nandas Šrederis aikštės šeimininkams pirmąkart sukūrė dviejų įvarčių persvarą, tapo aišku, kad pastarieji pergalės iš savo rankų nebepaleis. Tuo pačiu tai reiškia, kad „Saned“ patyrė antrą nesėkmę bei nukrito į penktąją poziciją.

Jau nepaskutiniai

Prieš sezoną žadėję rimčiau kibti į atlapus varžovams, Telšių „Džiugo“ B futbolininkai laikosi duoto žodžio. Šįsyk telšiškiai lygiosiomis 2:2 sužaidė su Klaipėdos FM komanda, kuri prarado pirmuosius turnyro taškus. Priminsime, kad nuo aukštesnės vietos klaipėdiškius skiria dvejos atidėtos rungtynės.

Galima prisiminti, kad pernai jaunieji džiugiečiai taškus rinkdavo tuomet, kai jiems į pagalbą ateidavo A komandos žaidėjai. Šįsyk pergalė iškovota savomis jėgomis.

Rungtynes klaipėdiečiai pradėjo geriau, tačiau prieš pat pertrauką Lukas Stankus rezultatą išlygino ir vėl viskas stojo į priešrungtynines vėžes. Tuomet laukė itin intriguojanti dvikovos pabaiga – Lukas Songaila 86 minutę išvedė Klaipėdos FM į priekį, o Matas Meinorius jau per pridėtą teisėjo laiką rezultatą išlygino.

„Tauras“ on fire

Dvejomis lygiosiomis sezoną pradėję Tauragės „Tauro“ futbolininkai įsibėgėjo bei iškovojo trečiąją pergalę paeiliui. Tokie rezultatai tauragiškiams garantavo šuolį ant trečiojo turnyro lentelės laiptelio.

Be to, „Tauras“ yra viena iš trijų lygos komandų (kartu su „Banga“ B ir Klaipėdos FM), šiemet dar nepatyrusių nesėkmių.

Savaitgalio rungtynėse su „Sveikata“ per pusvalandį Martynas Samoška ir Nedas Totilas „Taurui“ sukūrė dviejų įvarčių persvarą. Jos išsaugoti nepavyko, tačiau tai nesutrukdė laimėti rungtynių.

N. Totilas pelnė penktąjį sezono įvartį bei pavijo Kauno „Fortūnos“ atakų lyderį Justą Česnavičių. „Fortūna“ šįsyk liko be įvarčio ir tai reiškia J. Česnavičiaus rezultatyvių rungtynių serijos pabaigą.

Kauno „Fortūna“ – Alytaus „Dainava“ B 0:0;

Vilniaus „Viltis“ – Kauno raj. „Hegelmann“ B 2:3.

Kitas turas

Šeštasis čempionato turas startuos jau ketvirtadienį rungtynėmis tarp „Bangos“ B ir „Saned“. Joniškiečiai turės dar vieną progą įrodyti prieš sezoną teiktas deklaracijas, gargždiškiai, be abejo, norės priminti, kodėl yra pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Penktadienį jėgas išbandys „Dembava“ ir Klaipėdos FM. Itin banguojančiai sezoną pradėjusi Panevėžio rajono komanda praėjusią savaitę galėjo įsitikinti, kad uostamiesčio jaunimas nėra nepažeidžiamas.

Šeštadienis – pagrindinė diena, per kurią įvyks penki susitikimai, o sekmadienį turą Telšiuose užbaigs irgi kol kas neblizganti „Viltis“ prieš taškus pradėjusį rinkti „Džiugą“ B.