Neįgaliesiems

LFF II lygos 5 turo anonsas: penkios dar nelaimėjusios ekipos

Po savaitės pertraukos, kurios metu buvo žaidžiamos Hegelmann LFF taurės turnyro rungtynės, LFF II lygos klubai grįžta į rikiuotę. Pirmieji Pilaitės futbolo manieže pasirodys jaunimo atstovai iš „Ateities“ futbolo mokyklos ir „Kauno Žalgirio“ B komandos.

„Matome, kaip įspūdingai žalgiriečiai pradėjo sezoną, tad aišku, kad lengva nebus. Mūsų pagrindinė bėda – gynyba. Per ketverias rungtynes esame įmušę devynis įvarčius – tai tikrai geras rezultatas, bet 17 praleistų… Pavadinkime, yra kur tobulėti“, – sakė „Ateities“ vadovas Šarūnas Beivydas.

„Ateitis“ aštuoniolikos komandų turnyre su trimis taškais užima tryliktąją poziciją. Žemiau už šią ekipą yra tik penketukas, kuris šiame sezone dar nėra iškovojęs nė vienos pergalės.

14 vieta – Utenos „Utenis“: 4 rungtynės, 2 taškai.

Per pirmas ketverias sezono rungtynes „Utenis“ dusyk sužaidė lygiosiomis ir dusyk pralaimėjo. Abejos lygiosios vertos atskiro paminėjimo. Galima prisiminti, kad debiutinėse rungtynėse rezultatas buvo išlygintas prieš pat finalinį teisėjo švilpuką, o paskutinėje dvikovoje prieš „Viltį“ per antrą kėlinį buvo panaikintas trijų įvarčių deficitas, per paskutines dešimt minučių – dviejų.

„Utenis“ vienintelį kartą šiame sezone laimėjo Hegelmann LFF taurės pirmojo rato rungtynėse, kuriose 4:1 buvo nugalėtas „Pozityvūs“ klubas, vis tik antrajame rate burtai nebebuvo tokie dosnūs ir Optibet A lygoje pirmaujančiam „Panevėžiui“ buvo pralaimėta 0:5.

Būsimoje dvikovoje „Utenis“ namie priims ant dešimtojo laiptelio esančią Kybartų „Sveikatą“. Tokį nuosmokį Kybartų komandai padarė paskutinė pralaimėta dvikova Joniškio „Saned“ ekipai.

15 vieta – „Jonava“ B: 4 rungtynės, 2 taškai.

Prieš sezoną kalbintas „Jonavos“ B treneris savo ekipos ateitį buvo nupiešęs žymiai tamsesnėmis spalvomis nei iš tikrųjų ta ateitis atrodo. Galima nepamiršti, kad didžiausia problema, su kuria susiduria jonaviškiai – Lietuvos jaunimo čempionatas, kuriame Jonavos komanda užima pirmąją vietą ir kol tas čempionatas nesibaigs, geriausi Jonavos jaunieji futbolininkai Antroje lygoje komandai padėti negalės.

Penktajame ture „Jonavos“ B laukia kelionė į sostinę ir rungtynės su kol kas fantastišką sezoną žaidžiančiais Dainiaus Greviškio „Žalgirio“ C auklėtiniais. Pastarieji su dešimčia taškų per keturis turus yra ant trečiojo turnyro lentelės laiptelio.

16 vieta. FSK „Radviliškis“: 3 rungtynės, 1 taškas

Pirmąjį turą atidėję ir jo dar nesužaidę lygos debiutantai savo pirmosios pergalės vis dar laukia. Patys futbolininkai neslepia, kad tai susiję su pasiruošimo spragomis, kurios lopomos jau prasidėjus pirmenybėms. Iš pradžių radviliškiečiai pralaimėjo „Sūduvai“ B, po to – „TransINVEST“ ir ketvirtajame ture sužaidė lygiosiomis su „Jonavos“ B atstovais.

Su lygos lyderiu „TransINVEST“ klubu „Radviliškiui“ teko žaisti ir Hegelmann LFF taurės varžybose. Tąsyk vilniečiai iškovojo pergalę 6:0.

Būsimoje dvikovoje „Radviliškio“ laukia išvyka pas turnyro lentelės kaimyną „Tauro“ klubą. Ši dvikova gali atsakyti į daug klausimų.

17 vieta. „Tauras“: 4 rungtynės, 1 taškas

Puikiai priešsezoninėse rungtynėse žaidę „Tauro“ futbolininkai prasidėjus čempionatui susidūrė su kitokia realybe. Be abejo, tam yra objektyvių priežasčių, tačiau dabartinis rezultatas tauragiškių tenkinti neturėtų.

Komandai trūksta sugrįžtančių lyderių, kurie į aikštę veržiasi, tačiau veržiasi lėčiau nei patys norėtų ir nei norėtų komanda. Kitas dalykas – tvarkaraštis, sezono pradžioje „Tauro“ tiesiog nepagailėjęs.

Apie gerėjantį komandos žaidimą byloja ir kelialapis į trečiąjį Hegelmann LFF taurės etapą. Jei pirmajame rate 5:2 buvo nugalėta žemesnėje lygoje žaidžianti Pakruojo RSC ekipa, tai antrajame rate – vieni LFF II lygos favoritų Vilniaus „Vilties“ futbolininkai.

Ši dvikova išsiskyrė didelėmis emocijomis bei 11 metrų baudinių serija, kurios galėjo ir nebūti. „Vilties“ nelaimei, jie įvartį praleido penktą pridėtą teisėjo laiko minutę ir tik dėl to buvo žaidžiamas pratęsimas.

Kaip jau minėta, kitose rungtynėse „Tauro“ laukia „Radviliškis“.

18 vieta. „Džiugas“ B: 4 rungtynės, 1 taškas

Su Žemaitijos sostinės Antros lygos komanda situacija yra paprasta – kai jai atstovauja ir pagrindinės komandos žaidėjai, varžovams būna labai sunku, kai neatstovauja – ne taip.

Taip jau gavosi, kad per pirmas ketverias sezono rungtynes, tik sykį buvo taip, kad B komanda buvo pasipildžiusi A komandos žaidėjais ir tik per plauką tada nenugalėjo Kybartų „Sveikatos“. Visais kitais atvejais „Džiugas“ B šansų neturėjo.

Penktajame ture džiugiečių laukia „Sūduvos“ B barjeras. Ar įmanoma jį peršokti? Artima ateitis parodys.

Pilnas 5 turo tvarkaraštis:

Gegužės 10 d. 19.15 val. Vilniaus „Ateitis“ – „Kauno Žalgiris“ B;

Gegužės 13 d. 21.00 val. Kauno raj. „Hegelmann“ B – Vilniaus „Viltis“;

Gegužės 14 d. 13.00 val. Klaipėdos FM – „Šilutė“;

Gegužės 14 d. 14.00 val. Utenos „Utenis“ – Kybartų „Sveikata“;

Gegužės 14 d. 14.00 val. Tauragės „Tauras“ – FSK „Radviliškis“;

Gegužės 14 d. 15.00 val. Kauno „Fortūna“ – FK „TransINVEST“;

Gegužės 14 d. 16.00 val. Joniškio „Saned“ – Alytaus „Dainava“ B;

Gegužės 15 d. 13.30 val. Vilniaus „Žalgiris“ C – „Jonava“ B;

Gegužės 16 d. 18.30 val. Telšių „Džiugas“ B – Marijampolės „Sūduva“ B;

Utenos „Utenio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS