LFF II lygos 6 turas: komandų be pralaimėjimo jau nebeliko

Dar prieš šeštąjį LFF II lygos turą buvo galima suskaičiuoti tris komandas, per šį sezoną nepatyrusias nė vieno pralaimėjimo. Taip jau nutiko, kad po šeštojo turo tokių komandų neliko – pralaimėjo tiek pirmaujanti „Banga“ B, tiek „Tauras“, tiek ir Klaipėdos FM.

Įdomu ir tai, kad net septynerios (iš aštuonerių) turo rungtynės baigėsi vieno įvarčio skirtumu. Tokio lygaus turo nebuvo jau seniai.

Pirmieji pralaimėjimai

Šeštasis turas startavo praėjusį ketvirtadienį rungtynėmis Gargžduose tarp „Bangos“ B ir „Saned“. Klubų situacija tokia, kad pirmieji sezoną pradėjo penkiomis pergalėmis, antrieji – visai nieko prieš būtų buvę padaryti tą patį.

Rungtynės prasidėjo labai greitu Ričardo Beniušio įvarčiu. Turbūt būtų galima sakyti, kad tai pakeitė žaidimą, tačiau „Bangai“ B šiame sezone praleisti pirmiems yra įprasta. Taip buvo rungtynėse su „Dembava“, taip buvo su „Atmosfera“ ir taip buvo su „Sūduva“ B. Vis tik, tais kartais jaunieji gargždiškiai sugebėdavo atsitiesti, o šį kartą – ne.

Dvikovos vinimi tapo Dariaus Isodos įvartis 73 minutę. Per trumpą laiką panaikinti dviejų įvarčių deficitą „Bangos“ B futbolininkams buvo per sudėtinga.

Pirmą sezono nesėkmę patyrė Tauragės „Tauro“ komanda, kuri po Luko Jonaičio įvarčio 0:1 buvo priversta pripažinti „Hegelmann“ B ekipos pranašumą. Tauragiškius ši nesėkmė nubloškė ant penktojo turnyro lentelės laiptelio, tačiau jie ir toliau išlieka realiais pretendentais į lygos prizininkų trejetą.

Nesėkmę patyrė ir į devintąją poziciją nusirito Klaipėdos FM ekipa. Prieš tai per trejas rungtynes septynis taškus iškovoję uostamiesčio jaunuoliai 1:2 pralaimėjo „Dembavai“. Tiesa, reikia nepamiršti, kad Klaipėdos FM ekipa yra atidėjusi dvejas rungtynes ir, tuo pačiu, pagal prarastus taškus lygoje yra antra.

Šįsyk uostamiesčio komandos neišgelbėjo įvartis pirmąją susitikimo minutę. Dar nesužaidus trečdalio pirmajame kėlinyje, jau priekyje buvo „Dembava“.

Užtikrintai

Kaip jau teksto pradžioje užsiminėme, tik vieneriose turo rungtynėse skirtumas tarp komandų buvo didesnis nei vieno įvarčio. Ir tą pergalę iškovojo prieš sezoną tvirtais lygos favoritais įvardijami Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai. Šįsyk mažeikiškiai 3:0 nugalėjo „Žalgirį“ C bei su dvylika taškų sugrįžo į prizinį trejetą.

Su lygos vidutiniokais „Atmosferos“ futbolininkai nejuokavo. Nesužaidus nė dešimties minučių, savo žodį tarė Rokas Lazdinauskas, o kėlinio pabaigoje – Arnas Andriejauskas. Šie įvarčiai padarė taip, kad antrasis kėlinys taptų formalumu. Likus keturiolikai minučių iki dvikovos pabaigos ir esant rezultatui 3:0, žalgiriečiai turėjo progą skirtumą sušvelninti, tačiau 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo.

Pirmos pergalės

Kaip neliko nepralaimėjusių komandų, taip neliko ir nelaimėjusiųjų. Šeštuoju bandymu pirmąsyk triumfavo „Džiugo“ B ir „Ukmergės“ komandos. Pirmoji 2:1 nugalėjo sostinės „Viltį“, antroji – 1:0 – „Dainavą“ B.

„Mūsų vaikai užaugo“, – komentuodamas pasikeitimą tarp pralaimėjimų praėjusiais metais ir pasirodymo šiais metais sakė telšiškių treneris Andrius Lipskis.

Ukmergė gali pasigirti tuo, kad pasiekė šio sezono lankomumo rekordą – Tomašo Gulbickio įvartį bei „Ukmergės“ pergalę stebėjo net 400 vietos gyventojų.

Kauno „Fortūna“ – Kybartų „Sveikata“ 1:0;

Telšių „Džiugas“ B – Vilniaus „Viltis“ 2:1.

7 turas

Septintojo LFF II lygos turo batalijos vyks nuo šio penktadienio iki kito pirmadienio. Centrinėje akistatoje Žagarėje susikaus „Saned“ ir „Šilutės“ ekipos. Sekmadienį pirmąkart ant natūralios žolės užlips „Dainavos“ B ekipa, kuri egzaminuos į lentelės apačią nusiritusią „Sveikatą“, o turas užsibaigs sostinėje rungtynėmis tarp „Žalgirio“ C ir „Bangos“ B. Čia ir bus galima išvysti, ar pirmasis gargždiškių pralaimėjimas buvo atsitiktinumas, ar ne.