LFF II lygos 7 turas: nelaimė, rezultatyvios lygiosios ir P. Petuchovo šou

Priešpaskutinę pavasario dieną „Vilties“ ir „Jonavos“ B rungtynėmis buvo užbaigtas septintasis LFF II lygos turas. Turas, kuriame užfiksuotos net ketverios lygiosios, turas, kuriame įmuštas 41 įvartis ir turas, kuriame atsitiko didžiausia pastarųjų metų nelaimė.

Nelaimė

Trečiadienį rimtą iššūkį Hegelmann LFF taurės turnye Optibet A lygos komandai „Jonavai“ metę Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkai šeštadienį sugrįžo į LFF II lygą bei egzaminavo „Ateities“ jaunuosius futbolininkus.

Nepaisant žaidybinės persvaros, per pirmąsias dvidešimt minučių nebuvo įmuštas nė vienas įvartis, o tada atsitiko siaubinga nelaimė. Kovojęs dėl kamuolio ir neišlaikęs lygsvaros, „TransINVEST“ saugas Gajus Kulbis krito ant galvos ir patyrė skaudžias traumas.

Nepaisant budėjusio greitosios ekipažo, buvo iškviesta dar viena medikų brigada, kuri po aštuonių minučių G. Kulbį išvežė į Lazdynų ligoninę. Po narkozės ir dirbtinės komos atsibudęs futbolininkas jį lankantiems draugams ir treneriui pažadėjo, kad atsistos ant kojų.

Po aštuonių minučių atnaujintos rungtynės buvo gerokai tylesnės nei rungtynių pradžioje. Dar nesuvokdami, kas įvyko, „TransINVEST“ futbolininkai praleido įvartį, tačiau vėliau įrodė savo klasę ir atsakė penkiais.

Lygiosios

Septintajame ture net ketveriose rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo. Įdomu tai, kad lygiosiomis pasibaigusiose rungtynėse buvo mušami keturi arba net šeši įvarčiai. Tarp lygiosiomis sužaidusių komandų – ir pergalių džiaugsmo kol kas nepatyrusių „Džiugo“ B ir „Radviliškio“ atstovai. Itin apmaudu turėtų būti radviliškiečiams, kurie pirmavo 2:0, tačiau antrojo kėlinio pirmoje pusėje praleido du Aurimo Stulgos įvarčius.

Nugalėtojų neišsiaiškino ir centrinės turo dvikovos dalyviai Joniškio „Saned“ ir „Kauno Žalgirio“ B futbolininkai. Itin permainingose rungtynėse kauniečiai trumpai pirmavo, tačiau Darius Isoda rezultatą išlygino. Didieji įdomumai prasidėjo 73 minutę, kai „Saned“ po Jono Lebedevo įvarčio išsiveržė į priekį. Tuomet per dvi minutes kauniečiai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai, o priešpaskutinę minutę vėl triumfavo Joniškio ekipa. Verta pažymėti, kad šįsyk Ričardas Beniušis liko be įvarčio, o „Kauno Žalgiris“ B ir „Saned“ dalinasi ketvirtą – penktą pozicijas.

Itin karšta dvikovos pabaiga buvo ir Kaune, kur „Fortūna“ neišlaikė dviejų įvarčių persvaros ir rungtynes su Tauragės „Tauru“ baigė lygiosiomis 2:2. Penkis keitimus per trumpą laiką atlikę fortūniečiai kiek susilpnėjo, o „Tauro“ futbolininkai pasinaudojo tuo ir 82 bei 88 minutėmis pelnę įvarčius.

Ketvirtosios lygiosios užfiksuotos Vilniaus „Vilties“ ir „Jonavos“ B rungtynėse. Atsigaunanti ir sustiprėjusi Jonavos antroji komanda tampa žymiai kietesniu riešutu visiems. Pirmadienį tuo puikiausiai galėjo įsitikinti „Viltis“, kuri iki 83 minutės buvo atsiliekančių vaidmenyje, o tuomet, realizavusi 11 metrų baudinį, išlygino rezultatą.

Sugrįžimas

Nors Utenos „Utenis“ per septynerias rungtynes iškovojo tik aštuonis taškus, tačiau ši komanda gali pasigirti dviem neįtikėtinais sugrįžimais. Prieš kelias savaites rašėme, kaip Kirilo Levšino pastangomis uteniškiai grįžo į rungtynes su „Viltimi“, nepaisant to, kad ši sostinės komanda pirmavo 4:1, o vėliau – ir 5:3.

Šįsyk rungtynių herojus Pijus Petuchovas, kuris nuo 70 iki 73 minutės sumušė tris įvarčius bei padovanojo savo komandai antrąją sezono pergalę.

Šioje dvikovoje pirmąjį įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė Gvidas Juška, antrąjį – 65 minutę Deividas Lukošius. P. Petuchovo šou lėmė pirmąją „Šilutės“ nesėkmę.