Neįgaliesiems

LFF II lygos I rato finišas: 10 „Vilties“ įvarčių, nuostabus Levšinas ir ketverios lygiosios

Likus porai dienų iki vasaros pabaigos, rungtynėmis tarp „Hegelmann“ B ir Klaipėdos FM buvo užbaigtas pirmasis LFF II lygos ratas. Nuo šiol dešimt stipriausių komandų varžysis vienoje grupėje, aštuonios silpniausios – antroje.

10

Jei dar kam kilo klausimų dėl „Vilties“ galimybių žaisti pirmajame dešimtuke, tai pati „Viltis“ parodė, kad ten jai yra vieta. Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse „Viltis“ sumušė dešimt įvarčių į „Džiugo“ B vartus.

Jau buvo galima priprasti prie to, kad be pastiprinimo iš pagrindinės komandos, „Džiugas“ B yra nelygiavertis varžovas bet kuriai lygos komandai. Tai įrodo per ratą praleisti 84 (beveik po 5 per rungtynes) įvarčiai.

„Viltis“ šioje dvikovoje turėjo du hetriko autorius. Po tris kartus pasižymėjo Tomas Valukonis ir Simonas Stankevičius. Įdomu tai, kad šioje dvikovoje į telšiškių vartus buvo skirti net trys 11 metrų baudiniai, tačiau tik vienas iš jų pasiekė tikslą. Tomas Chomičius ir S. Stankevičius savųjų šansų neišnaudojo. Po pirmojo rato „Viltis“ – septinta, „Džiugas“ B – septynioliktas.

Holivudas

Dvikova tarp „Utenio“ ir „Saned“ buvo tokia, kokia tiktų bet kokios knygos ar filmo scenarijui. Ši dvikova turi herojų, dramą, antiherojų ir netikėtą atomazgą.

Pradėti galima nuo to, kad favorito statusą turėjęs Joniškio klubas pralaimėjo 1:3 ir, nors išsaugojo penktą poziciją, tačiau nuo pirmojo ketverto jau atitolo. Šios komandos lyderis, kuris kartu yra ir rezultatyviausias lygos žaidėjas šįsyk nerealizavo baudinio. Tokiu būdu Ričardas Beniušis po pirmojo rato liko su 21 įvarčiu.

„Utenis“ šioje dvikovoje turėjo aiškų lyderį – Kirilą Levšiną, kuris prie pergalės pridėjo visus tris komandos įmuštus įvarčius. Tai jau ne pirmas puolėjo super pasirodymas šiemet. Dvikovoje su „Viltimi“ jis pelnė keturis įvarčius bei iškovojo komandai tašką (5:5), kai tai jau atrodė neįmanoma. Iš viso K. Levšinas šiemet yra pelnęs vienuolika įvarčių.

„Utenyje“ šįsyk buvo didelė kadrų problema, todėl į aikštę mestas treneris Egidijus Varnas. Vos trečiąkart šiemet į aikštę žengęs 47 metų futbolininkas dėl nepagarbių žodžių teisėjos atžvilgiu buvo nubaustas dviem geltonomis kortelėmis bei tuo pačiu – pašalintas iš aikštės.

Lygiosios

Ketveriose turo rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo, o trejose rungtynėse nebuvo įmuštas nė vienas įvartis. Priminsime, kad nulinės lygiosios LFF II lygos rungtynėse nėra dažnas rezultatas.

Šįsyk „Dainavos“ B vartų nepramušė į dešimtuką paskutiniuoju numeriu prasimušęs „Tauras“, „Fortūnos“ nepramušė pikta už dešimtuko ribų likę „Sveikatos“ futbolininkai bei vieni kitų nepramušė „Sūduvos“ ir „Jonavos“ dubleriai. Visos tos rungtynės baigėsi 0:0.

Ketvirtose lygiosiose užfiksuotas rezultatas 3:3. Taip sužaidė „Hegelmann“ B ir Klaipėdos FM. Aštuntoje vietoje po pirmojo rato likę klaipėdiečiai pirmavo 3:0, tačiau vėliau apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų. Kauno rajono komanda po pirmojo rato – trečia nuo galo.

Visi turo rezultatai

„Šilutė“ – FSK „Radviliškis“ 3:0;

Alytaus „Dainava“ B – Tauragės „Tauras“ 0:0;

Kybartų „Sveikata“ – Kauno „Fortūna“ 0:0;

Utenos „Utenis“ – Joniškio „Saned“ 3:1;

„Kauno Žalgiris“ B – Vilniaus raj. „TransINVEST“ 0:2;

Marijampolės „Sūduva“ B – „Jonava“ B 0:0;

Vilniaus „Viltis“ – Telšių „Džiugas“ B 10:0;

Vilniaus „Žalgiris“ C – Vilniaus „Ateitis“ 4:1;

Kauno raj. „Hegelmann“ B – Klaipėdos FM 3:3;

FK „TransINVEST“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS