LFF II lygos Pietų zonoje – auksinis „Hegelmann Litauen“ finišas

Lietuvos futbolo federacijos II lygos Pietų zonos pirmenybių kulminacija baigėsi Kauno „Hegelmann Litauen“ kliubo triumfu.

Fotogalerija

Auksinėse antros lygos Pietų zonos rungtynėse Kauno „Hegelmann Litauen“ futbolininkai 4:3 nugalėjo Kazlų Rūdos „Šilą“ bei tapo lygos nugalėtojais.

Nepaisant rungtynių svarbos, dvikova prasidėjo itin didele sparta, o pirmasis įvartis krito 12-ąją minutę. Ugnius Lekečinskas iš už baudos aikštelės ribų perkėlė iš vartų išbėgusį „Šilo“ vartininką ir išvedė saviškius į priekį.

Kaip įprasta, „Šilas“ savo įvarčius mušė po standartinių situacijų. Smūgiu po kampinio galva Gytis Urba į tolimąjį apatinį vartų kampą nepaliko vilčių kauniečiams ir rezultatas tapo lygus. Kai jau atrodė, kad komandos pertrauką pasitiks lygiosiomis, „Šilo“ gynėjai stipriai suklydo atkirsdami didelę dalį komandos, o Deividas Stradalovas po kontratakos išvedė „Hegelmann“ į priekį.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą, rezultatas darsyk tapo lygus. Ir vėl po standartinės situacijos. Šalia kampinio gairelės užfiksuotą pražangą tiksliu smūgiu galva realizavo Andrius Lukšys.

Savo sugebėjimus įmušti po standartinės situacijos pademonstravo ir Benas Olencevičius. Po kampinio jis galva smūgiavo į artimąjį vartų kampą ir varžovų vartininkas buvo bejėgis. Netrukus po kontratakos Donatas Stulga įmušė ketvirtąjį „Hegelmann“ įvartį, kuris, iš esmės, nulėmė titulą. 85 minutę Tadas Lekeckas dar sušvelnino atsilikimą, tačiau tai buvo paskutinis sezono įvartis. Kovoje dėl pirmos vietos jo „Šilui“ buvo maža.