Neįgaliesiems

LFF II lygos turo anonsas: dar vienas Vilniaus derbis ir seriją pratęsti siekiantys jonaviečiai

Šįvakar Jonavoje ir Vilniuje startuos dvyliktasis LFF II lygos turas. Savo ruožtu, nuo vienuoliktojo pabaigos buvo sužaistos nukeltos dešimtojo turo rungtynės, kuriose „Dainava“ B namie 0:2 pralaimėjo „Sveikatai“ ir  atkeltos tryliktojo turo rungtynės, kuriose „Viltis“ 0:3 neatsilaikė prieš vienvaldį čempionato lyderį Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubą.

O kas gi mūsų laukia dvyliktajame ture?

Ketvirtadienis

Šįvakar Jonavoje antrą pergalę paeiliui pasistengs iškovoti jaunieji „Ateities“ futbolininkai. Galima priminti, kad po pergalės prieš „Džiugą“ B, jie turnyro lentelėje šoktelėjo net penkiais laipteliais į viršų.

Vis tik, reikia pripažinti, kad šios dvikovos favoritai – aikštės šeimininkai, kurie, prisijungus Lietuvos jaunimo U-19 čempionato nugalėtojams, tapo sunkiai įveikiama jėga daugeliui lygos komandų.

„Jonava“ B skaičiuoja trijų pergalių seriją bei kilimą į pirmąjį dešimtuką. Dar vienas laimėjimas jonaviškiams leistų pakiltį į septintą, o gal net ir į šeštą vietą. Ne mažiau svarbi pergalė būtų ir Edvardo Malkevičiaus komandai, kuri pirmą kartą šiame sezone prasibrautų visiškai arti pirmojo turnyro lentelės dešimtuko.

Penktadienis

Liepos 1-ąją iš turnyro lentelės dugno pabandys pakilti „Džiugo“ B jaunimas. Su aštuoniais taškais paskutinę vietą užimtanti Telšių komanda pajėgi būna tuomet, kai jai padeda nors keli A komandos žaidėjai. Vis tik, kai „Optibet A lygoje“ rungtynės seka rungtynes, B komandos treneriai yra priversti remtis tik jaunųjų futbolininkų paslaugomis.

„Džiugo“ B laukia akistata su Klaipėdos futbolo kalvės FM futbolininkais. Pastarieji balansuoja ant dešimtuko ribos, todėl taškyti taškų neturi teisės.

Šeštadienis

Savaitgalis startuos trejomis rungtynėmis. Pirmieji Tauragėje į aikštę žengs „Tauro“ ir „Utenio“ atstovai. Verta pažymėti, kad šios komandos rungtynes pasitinka skirtingomis nuotaikomis – „Tauras“ įspūdingai nugalėjęs Joniškio „Saned“, o „Utenis“ neįtikėtinai nusileidęs „Radviliškiui“.

Vėliau veiksmas persikels į „Šilutę“, kur be lyderio Gvido Juškos aikštės šeimininkai pasistengs išsaugoti antrą vietą turnyro lentelėje. Tam reikalinga pergalė prieš buksuojančią ir žemyn kiekvieną savaitę smingančią „Dainavą“ B.

Trečiose dienos rungtynėse bus įdomu pamatyti, kaip po dviejų labai skaudžių pralaimėjimų sugebės atsitiesti „Saned“. Į šeštą vietą nukritę jonaviškiai pabandys pralaužti „Fortūnos“ barjerą.

Sekmadienis

Paskutinę savaitės dieną taip pat laukia trejos rungtynės. Vidurdienį „Kauno Žalgiris“ B namie priims „Sveikatą“. Panašiai, kaip ir „Tauro“ – „Utenio“ akistatoje, Kaune komandos būsimą akistatą pasitinka skirtingomis nuotaikomis. Dominyko Galkevičiaus auklėtiniai po skaudaus pralaimėjimo paskutinėmis minutėmis, o „Sveikata“ – po pagaliau iškovotos pergalės.

Marijampolėje laukia dviejų itin aukštus tikslus prieš sezoną kėlusių komandų „Sūduva“ – „Viltis“ mūšis. Dovydo Lastausko treniruojama komanda po paskutinės pergalės prieš „Žalgirį“ C pakilo į pirmąjį penketuką, o rungtynėmis daugiau sužaidusi „Viltis“ vis dar nėra tikra dėl vietos pirmajame dešimtuke.

Savaitė užsibaigs centrine dvikova, kurioje susikaus ilgą laiką pirmavusios „TransINVEST“ ir „Žalgirio“ C komandos. Šiuo metu situacija turnyro lentelėje yra kiek pasikeitusi, bet galima spėti, kad būsimoje dvikovoje „Žalgiris“ C savo pajėgas sustiprins iki maksimumo.

Pirmadienis

Turas užsibaigs „Radviliškio“ – „Hegelmann“ B rungtynėmis. Įvertinus radviliškiečių progresą, visiškai nenustebintų, kad komanda iškovotų trečią pergalę paeiliui. Jei taip atsitiktų, dar prieš pora savaičių paskutinėje vietoje buvusi komanda varžytųsi dėl pozicijos pirmajame dešimtuke.

Tvarkaraštis

Birželio 30 d. 17.00 val. „Jonava“ B – Vilniaus „Ateitis“;

Liepos 1 d. 13.00 val. Telšių „Džiugas“ B – Klaipėdos FM;

Liepos 2 d. 13.00 val. Tauragės „Tauras“ – Utenos „Utenis“;

Liepos 2 d. 14.00 val. „Šilutė“ – Alytaus „Dainava“ B;

Liepos 2 d. 18.00 val. Kauno „Fortūna“ – Joniškio „Saned“;

Liepos 3 d. 12.00 val. „Kauno Žalgiris“ B – Kybartų „Sveikata“;

Liepos 3 d. 13.30 val. Marijampolės „Sūduva“ B – Vilniaus „Viltis“;

Liepos 3 d. 18.30 val. Vilniaus raj. „TransINVEST“ – Vilniaus „Žalgiris“ C;

Liepos 4 d. 19.30 val. FSK „Radviliškis“ – Kauno raj. „Hegelmann“ B;

FK „Viltis“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS