Neįgaliesiems

LFF II lygos turo anonsas: futbolas Vilkaviškyje ir „Šilutės“ bandymas atsitiesti

Šiandien prasidedantis šeštasis LFF II lygos turas per penkias dienas sirgaliams padovanos dar devynerias rungtynes. Lyderiai susitiks su autsaideriais, laukia dar vienas Vilniaus derbis, kelios rungtynės bus sužaistos tarp jaunimo komandų, o centrinėje dvikovoje „Šilutė“ susikaus su Joniškio „Saned“.

Vilkaviškis. Šis Suvalkijos miestas savo komandos trijuose stipriausiuose divizionuose neturi jau daugiau nei du dešimtmečius, tačiau šį trečiadienio vakarą turės galimybę išvysti LFF II lygos rungtynes tarp Kybartų „Sveikatos“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ B ekipų.

Priminsime, kad Kybartų stadionas šiuo metu yra virtęs statybų aikštele, todėl sezono pradžioje namų rungtynes „Sveikata“ žaidė Prienuose, o dabar keliasi arčiau namų – į Vilkaviškį.

TransINVEST jėga. Nors prieš sezoną sostinės „TransINVEST“ vadovai apie dideles pergales nekalbėjo, tačiau žvilgtelėjus į šios komandos sudėtį, bent šiek tiek futbolu besidominčiam žmogui buvo aišku, kad tų pergalių netrūks.

Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai per pirmąsias penkerias rungtynes įmušė net 25 įvarčius ir nežada sustoti. Sezono pradžioje traumas patyrę futbolininkai atsigauna, komandos tarpusavio ryšiai stiprėja, o ir tvarkaraštis dovanoja priešininką, kuris šiuo metu – ant paskutiniojo turnyro lentelės laiptelio.

„Mes visus gerbiame ir visus mylime, todėl apie priešininko neįvertinimą negali būti nė kalbos. Nepaisant to, kad sezono pradžioje pavyko laimėti keletą rungtynių, mūsų nepadaro nei stipresniais, nei per gerai apie save galvojančiais. Laukiame „Džiugo“ B, po to Hegelmann LFF taurės turnyre lauksime „Jonavos“. Tada ir pamatysime, ar esame ko verti, ar ne“, – komentavo G. Barevičius.

Vilniaus derbis. Dar dvi sostinės komandos šeštajame ture susikaus tarpusavyje. Jaunieji žalgiriečiai išbandys jėgas su „Vilties“ komanda. Visiškai skirtingą futbolą propaguojančias ekipas šiuo metu skiria penki taškai, keturi įmušti ir net keturiolika praleistų įvarčių.

„Žalgirio“ C startinė pozicija yra geresnė dėl surinktų taškų ir praleistų įvarčių. Šioje grafoje Dainiaus Greviškio auklėtiniai, apskritai, demonstruoja pavyzdinį futbolą. Jie per penkerias rungtynes praleido vos du įvarčius, kai per tą patį laiką „Viltis“ – net šešiolika.

„Pagrindinės užduotys – būti agresyvesniems dvikovose, apsiginti nuo standartinių situacijų. Žaisime su vyrų komanda. Nepaisant to, eisime kovoti tik dėl trijų taškų, atakuodami ir spausdami varžovus. Jaunimas po kelių pergalių iš eilės pilnas pasitikėjimo, todėl norime išlaikyti tokias nuotaikas ir toliau“, – sakė D. Greviškis.

Jaunimo poros. Kaip ir kiekviename ture, tvarkaraštis mesti ir jaunimo pasirodymų. Šį savaitgalį tokių rungtynių įvyks dvejos. Kol kas nė vieno taško nepraradę „Kauno Žalgirio“ B atstovai namie susikaus su neblogą, bet kiek nestabilų futbolą demonstruojančiais Klaipėdos FM jaunuoliais, o Marijampolėje Dovydo Lastausko treniruojamas „Sūduvos“ B jaunimas priims gynyboje itin didelių bėdų turinčią „Ateities“ komandą.

Centrinė dvikova. Praėjusiame ture pirmuosius taškus praradusi ir į trečią poziciją nukritusi „Šilutė“ būsimose rungtynėse susikaus su taip pat tik du taškus praradusiu vienu rimčiausių pretendentų į lygos auksą – „Saned“ klubu.

„Šilutės“ lyderis Gvidas Juška ne kartą kartojo, kad gerą jo atstovaujamos komandos startą lėmė tvarkaraštis ir tikrasis pajėgumas paaiškės tada, kai teks susikauti su įdomesnėmis komandomis. Tas laikas atėjo būtent dabar.

Tiesa, galime priminti, kad šios ekipos varžėsi ir Hegelmann LFF taurės turnyre. Tąsyk laimėjo „Saned“, tačiau vien per rezultato prizmę tų rungtynių vertinti negalime dėl to, kad šilutiškiai žaidė ne pačios geriausios sudėties.

Šeštojo turo tvarkaraštis

2022 m. gegužės 18 d. 19.30 val. Kybartų „Sveikata“ – Kauno raj. „Hegelmann“ B;

2022 m. gegužės 20 d. 19.00 val. „Kauno Žalgiris“ B – Klaipėdos FM;

2022 m. gegužės 20 d. 19.30 val. Vilniaus „TransINVEST“ – Telšių „Džiugas“ B;

2022 m. gegužės 20 d. 20.00 val. Vilniaus „Viltis“ – Vilniaus „Žalgiris“ C;

2022 m. gegužės 21 d. 13.00 val. Alytaus „Dainava“ B – Utenos „Utenis“;

2022 m. gegužės 21 d. 14.00 val. FSK „Radviliškis“ – Kauno „Fortūna“;

2022 m. gegužės 21 d. 14.00 val. „Šilutė“ – Joniškio „Saned“;

2022 m. gegužės 22 d. 13.00 val. „Jonava“ B – Tauragės „Tauras“;

2022 m. gegužės 22 d. 15.00 val. Marijampolės „Sūduva“ B – Vilniaus „Ateitis“;

„Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS