Neįgaliesiems

LFF II lygos turo anonsas: iššūkis lyderiams Žagarėje

Pirmadienį pasibaigus aštuntojo turo kovoms LFF II lyga nesustojo, o dar po paros buvo sužaistos atidėtos pirmojo turo rungtynės tarp „Radviliškio“ ir „Kauno Žalgirio“ B. Nors pirmieji yra turnyro lentelės autsaideriai, tačiau namie jie sugebėjo atsilaikyti prieš į prizinį trejetą pretenduojančius jaunuosius Kauno žalgiriečius. Tose rungtynėse užfiksuotos nulinės lygiosios.

Centrinė dvikova

Jau šįvakar (penktadienį) startuos devintojo turo kovos. Įdomu tai, kad turas startuos centrine dvikova, kurioje akis į akį susitiks dvi prieš sezoną geriausiai ekspertų vertintos Joniškio „Saned“ ir Vilniaus rajono „TransINVEST“ komandos.

Ir jei „TransINVEST“ kol kas visiškai tas įdėtas viltis pateisina, tai „Saned“ su per aštuonerias rungtynes septyniais prarastais taškais yra ant penktojo laiptelio. Bet kokiu atveju, patys joniškiečiai savo pasirodymu nesiskundžia, ketvirtadienį sulaukė legionieriaus iš Uzbekistano, o vasarą žada pažerti ne vieną intriguojančią naujieną.

Kalbant apie šio vakaro dvikovą, tai nemažą įtaką padarys ir oro sąlygos. Likus mažiau nei trims valandoms iki susitikimo pradžios, Žagarėje maišosi dangus su žeme, stipriai lyja, žaibuoja, griaudėja, o stadione, priminsime, danga yra natūrali.

„Turime nuostolių, bet kaip visada bus šansas pasirodyti kitiems. Aišku, su mūsų treniruotumu mums būtų geriau, jei žaistume ant geros kokybės aikštės, bet… Bet kokiu atveju važiuojame laimėti. Ir nepaisant to, kad žaisime prieš vienus iš rimtesnių priešininkų. Nuotaikos kovinės, o ir Gajus sakė, kad turime laimėti“, – sakė „TransINVEST“ treneris Giedrius Barevičius.

„Neturėsime Jono Lebedevo, bet visi kiti žaidėjai kovai pasiruošę. Žaisime prieš labai stiprią komandą, tad turėsime galimybę pasitikrinti, ko esame verti. Mūsų tikslas – Pirma lyga. Tas tikslas nesikeičia nuo sezono pradžios“, – sakė „Saned“ treneris Edmundas Bernotas.

Jaunimas

Po nelaimėtų atkelto pirmo turo rungtynių „Kauno Žalgiris“ B pasistengs išsilieti ant Kauno rajono „Hegelmann“ jaunimo. Turnyro lentelė tokių vilčių suteikia, tačiau sunku nuspėti, ką derbiui yra sugalvoję pagrindinių komandų treneriai ir kiek į aikštę bus mesta pagrindinių komandų žaidėjų.

Puikią pergalę aštuntajame ture iškovoję ir į penkioliktą poziciją pakilę sostinės „Ateities“ jaunuoliai šeštadienį namie priims Tauragės „Tauro“ atstovus. Apie vietą pirmajame dešimtuke (ar net penkete) deklaravę tauragiškiai kol kas savo gerbėjų pradžiuginti beveik negali, o akistata prieš „Ateitį“ bus dėl šešių taškų.

Dešimtuko siekiantys Klaipėdos FM auklėtiniai savo tikslą gali pasiekti jau šeštadienį. Labai neprastą sportinę formą demonstruojantys jaunieji klaipėdiečiai namie priims dar nė vienos pergalės šiame sezone neiškovojusį „Radviliškį“. Kas FM komandai gali sutrukdyti laimėti? Jaunatviškas maksimalizmas ir savo jėgų pervertinimas.

Likusiose rungtynėse taip pat pasirodys bent po vieną jaunimo komandą. Utenoje „Utenis“ priims pastaruoju metu pergalingo žaidimo nedemonstruojančią „Sūduvos“ B ekipą, Telšiuose, tikėtina, pasistiprinęs A komandos žaidėjais „Džiugas“ B susikaus su Kauno „Fortūna“, sostinėje „Viltis“ egzaminuos „Dainavos“ B jaunimą, o antrą poziciją užimantys „Žalgirio“ C atstovai bandys nugalėti veterano Gvido Juškos vedamą „Šilutę“.

Devintasis turas bus užbaigtas kitą antradienį rungtynėmis, kuriose Kybartų „Sveikata“ Vilkaviškyje priims „Jonavos“ B komandą. Pastaroji turėtų būti kardinaliai pasikeitusi, nes jos pagrindą sudarys šią savaitę Lietuvos jaunimo U-19 čempionatą laimėję futbolininkai. Galima neabejoti, kad nuo šio turo jonaviškiai kiekvienam varžovui taps žymiai kietesniu riešutu.

Tvarkaraštis

Birželio 10 d. 19.30 val. Joniškio „Saned“ – Vilniaus raj. „TransINVEST“;

Birželio 10 d. 21.00 val. Kauno raj. „Hegelmann“ B – „Kauno Žalgiris“ B;

Birželio 11 d. 14.30 val. Vilniaus „Ateitis“ – Tauragės „Tauras“;

Birželio 11 d. 17.00 val. Klaipėdos FM – FSK „Radviliškis“;

Birželio 11 d. 18.00 val. Utenos „Utenis“ – Marijampolės „Sūduva“ B;

Birželio 11 d. 18.00 val. Telšių „Džiugas“ B – Kauno „Fortūna“;

Birželio 12 d. 12.30 val. Vilniaus „Viltis“ – Alytaus „Dainava“ B;

Birželio 12 d. 13.30 val. Vilniaus „Žalgiris“ C – „Šilutė“;

Birželio 14 d. 19.00 val. Kybartų „Sveikata“ – „Jonava“ B;

FK „TransINVEST“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS