Neįgaliesiems

LFF II lygos turo anonsas: nauji egzaminai lyderiams

Trečiadienį Alytaus „Dainavos“ B bei Telšių „Džiugo“ B rungtynėmis startuoja antrasis LFF II lygos turas. Šįsyk per keturias dienas bus sužaistos devynerios rungtynės, o įdomiausi akcentai bus sudėlioti šioje apžvalgoje.

Lyderiai

Pirmajame ture šešios lygos komandos iškovojo pirmąsias pergales, o didžiausią iškovojo Vilniaus „Vilties“ ekipa, kuri 8:2 sutriuškino to paties miesto „Ateitį“. Šį šeštadienį sostinės komandos laukia namų rungtynės su jaunaisiais Klaipėdos FM atstovais, kurių sąskaitoje – vis dar nulis taškų.

„Iš „Ateities“ tikėjomės daugiau pasipriešinimo, tačiau ir mes patys antrajame kėlinyje įgyvendinome tai, ką planavome. Tad nei varžovai buvo labai silpni, nei mes labai geri. Kažkur per viduriuką. Bet kokiu atveju, puikiai suprantame, kad mums dar toli iki geriausios sportinės formos.

Kalbant apie būsimą dvikovą, tai nenuvertiname nė vieno varžovo. Klaipėdiečiai nuo praėjusių metų yra sustiprėję, jie paaugo, pažįstu trenerius, todėl žinau, kad komanda kryptingai dirba. Laukiame sunkios kovos.

Dar turime neišnaudotų kozirių. Netrukus prie komandos prisijungs vienas puikiai Lietuvos futbolo visuomenei žinomas naujokas. Be to, kiekvienose rungtynėse, neabejoju, gerės mūsų susižaidimas ir šeštame-septintame ture turėtume būti pakilime. Aišku, ir po pirmosios pergalės antrąjį turą pasitinkame geromis nuotaikomis“, – sakė „Vilties“ treneris Mindaugas Bielinskas.

Startas

Pirmajame ture vienerios rungtynės („Radviliškis“ – „Kauno Žalgiris“ B) buvo atidėtos į birželio mėnesį, todėl šios abi ekipos naujajame sezone dar nedebiutavo. Radviliškiečių šį savaitgalį laukia išvyka į Marijampolę (dvikova su „Sūduva“ B), o „Kauno Žalgiris“ B namie priims Tauragės „Taurą“.

„Bendrai pasakius, lyga konkurencinga ir turėtų būti pakankamai įdomi. Savaitgalį laukia rungtynės su komanda, kuri pirmajame ture patyrė nesėkmę. Tačiau manęs tai nestebina – „Šilutė“ turi daug patyrusių žaidėjų, kai Tauragėje netrūko jaunimo.

Manau, kad prie tų rungtynių eigos stipriai prisidėjo ir faktas, kad tai buvo pirmos sezono rungtynės. Mūsų pačių pasiruošimas sezonui tikrai neblogas. Sužaidėme nemažai kontrolinių rungtynių, jaučiamės pasiruošę ir nekantraujame išbandyti savo jėgas“, – sakė „Kauno Žalgirio“ B vyriausiasis treneris Dominykas Galkevičius.

Favoritai

Prieš prasidedant sezonui, kalbant apie galimus LFF II nugalėtojus, dažniausiai skambėjo Joniškio „Saned“ ir Vilniaus „TransINVEST“ klubų pavadinimai. Įdomu tai, kad abi komandos starte iškovojo pergales identišku rezultatu 5:3. Šįsyk joniškiečių laukia akistata sostinėje su „Žalgiriu“ C, o „TransINVEST“ – išvyka į „Jonavą“, kur B komanda bus visiškai kitokia nei debiutinėse sezono rungtynėse prieš Utenos „Utenį“.

„Jonava B“ pirmajame ture tik per plauką nenugalėjo Utenos ekipos, tačiau šįsyk neturės praktiškai visų toje dvikovoje žaidusių žaidėjų, kurie atstovaus Jonavos U-19 komandai, dalyvaujančiai Lietuvos jaunimo čempionate. Ten jonaviečiai užima pirmąją poziciją.

Antros pergalės link

Antrajame ture tvarkaraštis suvedė tik dvi poras komandų, kurios pirmajame ture iškovojo pergales. „Žalgirį“ C ir „Saned“ jau minėjome, o kitoje poroje susikaus „Šilutė“ ir Kauno „Fortūna“. Pirmoji nugalėjo „Taurą“, antroji – „Dainavą“ B.

„Kaip ir minėjau, mūsų klubo pagrindinis dėmesys šiemet skirtas infrastruktūrai. Kita vertus, pati komanda kaip komanda, kuri nebus prastesnė nei buvo praėjusiais metais. Tvarkingiau žaidėme ir pelnytai laimėjome. „Tauras“ – nebloga komanda, tik žaidybinės praktikos akivaizdžiai jiems trūko.

Dabar laukia namų rungtynės su „Fortūna“. Nors jie deklaruoja, kad sustiprėjo, tačiau namie tikimės laimėti. Vis tik, tai yra pirmi turai, kai apie kiekvienos komandos lygį dar spręsti yra labai sunku. Po kelių turų klausimai apie varžovus bus lengvesni“, – sakė „Šilutės“ vadovas Romualdas Taršauskas.

Pirmos pergalės link

Savo sąskaitoje pergalės džiaugsmo šiame sezone nėra patyrusios dvylika komandų. Net dešimt iš jų antrajame ture susikaus tarpusavyje. „Dainava“ B ir „Džiugas“ B, „Hegelmann“ B ir „Utenis“, „Sūduva“ B ir „Radviliškis“, „Kauno Žalgiris“ B ir „Tauras“ bei „Sveikata“ ir „Ateitis“.

„Nors žaisime Prienuose, bet formaliai esame namų šeimininkai, todėl tikslas – pergalė. Žinome, kaip „Ateitis“ sužaidė pirmojo turo rungtynes. Nepaisant šios komandos pralaimėjimo 2:8, „Sveikata“ būsimoms rungtynėms ruošiasi labai intensyviai. Be to, yra noras atsirevanšuoti už praėjusius metus“, – sakė „Sveikatos“ treneris Naglis Miknevičius.

Pilnas antrojo turo tvarkaraštis:

Balandžio 6 d. 16.00 val. Alytaus „Dainava“ B – Telšių „Džiugas“ B

Balandžio 8 d. 21.00 val. Kauno raj. „Hegelmann“ B – Utenos „Utenis“

Balandžio 9 d. 13.00 val. „Šilutė“ – Kauno „Fortūna“

Balandžio 9 d. 14.00 val. Kybartų „Sveikata“ – Vilniaus „Ateitis“

Balandžio 9 d. 15.00 val. Vilniaus „Viltis“ – Klaipėdos FM

Balandžio 9 d. 15.00 val. Marijampolės „Sūduva“ B – „Radviliškis“

Balandžio 9 d. 17.00 val. „Kauno Žalgiris“ B – Tauragės „Tauras“

Balandžio 9 d. 18.00 val. Vilniaus „Žalgiris“ C – Joniškio „Saned“

Balandžio 10 d. 15.30 val. „Jonava“ B – Vilniaus „TransINVEST“

Vilniaus „TransINVEST“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS