Neįgaliesiems

LFF II lygos turo anonsas: nepraradę taškų ir mažiausiai praleidę

Po savaitės pauzės, kuri buvo skirta Hegelmann LFF taurės batalijoms, sugrįžta LFF II lygos kovos, kurių nuo penktadienio iki pirmadienio bus sužaistos devynios. Šioje turnyro stadijoje vis dar liko trys komandos, kurios dar neprarado nė vieno taško. Šįkart – didesnis dėmesys joms.

„Šilutė“

Prieš savaitės pertrauką „Šilutės“ futbolininkai lankėsi Telšiuose, kur, nepagailėję aikštės šeimininkų, prieš „Džiugą“ B iškovojo pergalę 7:1. Toje dvikovoje tris kartus pasižymėjęs Gvidas Juška pakilo į rezultatyviausių lygos žaidėjų viršūnę.

Hegelmann LFF taurės turnyre buvo laukiama dviejų Lietuvos legendų G. Juškos ir Ričardo Beniušio akistatos, deja, ji neįvyko – „Šilutės“ super veteranas nebuvo registruotas rungtynėms ir jo atstovaujama ekipa neatsilaikė prieš „Saned“.

Šįsyk šilutiškių laukia jaunieji „Ateities“ futbolininkai, kurie antradienį nepasipriešino be daugelio pagrindinių žaidėjų į sostinę atvykusiam „Neptūnui“. Iš pažiūros, „Ateitis“ ir „Džiugas B“ turėtų būti panašūs varžovai, tačiau kaip bus iš tikrųjų?

„Tikiuosi, kad neįsivelsime į jaunatvišką futbolą ir lenktynes prieš jaunuosius vilniečius. Žaisime namie, tai stengsimės, kad rungtynės vyktų pagal mūsų paruoštą planą. Po pralaimėjimo Hegelmann LFF taurės rungtynėse, bandysime susirinkusius žiūrovus nudžiuginti pergale. O kaip viskas susiklostys – ateitis parodys“, – į žodžių žaismą prieš rungtynes su „Ateitimi“ leidosi G. Juška.

„TransINVEST“

Iš visų lygos stipriausių komandų atsargiausiai savo galimybes vertinanti sostinės „TransINVEST“ komanda čempionate debiutavo trimis pergalėmis ir 12 įmuštų įvarčių per jas. Dar prieš prasidedant sezonui, komandos vyriausiasis treneris Giedrius Barevičius nemažai dėmesio skyrė savo svarbių žaidėjų traumoms, susižaidimo stokai ir kitiems faktoriams.

Šį šeštadienį „TransINVEST“ namų aikštėje priims kol kas stringantį Tauragės „Taurą“. Stringantį, bet besikeičiantį. Vienas dalykas – „Tauras“ sezoną pradėjo su kol kas labai sėkmingai žaidžiančiomis ekipomis, antras dalykas – pati „Tauro“ sudėtis, lyginant su sezono pradžia, vis gerėja ir gerėja.

Besiruošdami dvikovai su „Tauru“, LFF taurės rungtynėse „TransINVEST“ 6:0 sutriuškino „Radviliškį“.

„Jau esame gana arti to, kad galėčiau teigti, jog esame susižaidę. Atrandame žaidėjus, kurie atranda vietą aikštėje, o tai yra neišvengiama, bet labai svarbi sezono dalis. Aišku, sąžiningai kalbant, su pagrindiniais varžovais mes dar nežaidėme.

Ar „Taurą“ galima vadinti tokiu? Rinkau apie šią komandą informaciją, tai pasakysiu taip, kad svarbiausias akcentas – kokią sudėtį jie surinks rungtynėms. Tai, kad jie kol kas čempionate yra iškovoję tik vieną tašką, nieko nereiškia. Bet kokiu atveju, būsime rimtai nusiteikę“, – sakė Giedrius Barevičius.

„Kauno Žalgiris“ B

Skirtingai nei pagrindinė komanda Optibet A lygoje, Dominyko Galkevičiaus auklėtiniai naująjį LFF II lygos sezoną pradėjo užtikrintai – iš pradžių sutriuškindami „Taurą“, o trečiajame ture nugalėję „Fortūnos“ jaunuosius futbolininkus. Kol kas nuo lyderių „Kauno Žalgirį“ B skiria atkeltos pirmojo turo rungtynės prieš „Radviliškį“.

Šįsyk kauniečiai namie priims vieną tašką iškovojusius Telšių „Džiugo“ B futbolininkus.

„Geras nusiteikimas, gera emocija, didelis noras mums leido gerai pradėti sezoną. Labai svarbu, kad tokį ritmą išlaikytume ir sezono eigoje. Prieš artėjančias rungtynes sau išsikėlėme tikslus, kuriuos turime pagerinti savo žaidime. Po paskutiniųjų rungtynių analizės matome, kad turėjome tam tikrų epizodų, kuriuose turime ir kuriuose galime sužaisti geriau“, – sakė D.Galkevičius.

„Sveikata“

„Kauno Žalgiris“ B su vienu praleistu įvarčiu (per dvejas rungtynes) yra viena iš dviejų mažiausiai įvarčių praleidžiančių komandų. Kita – Kybartų „Sveikata“, kuri vieną įvartį praleido per trejas rungtynes.

Galima pridurti ir tai, kad kybartiškiai nei vieno įvarčio (per pagrindinį laiką) nepraleido ir Hegelmann LFF taurės rungtynėse. Jų nelaimei, pratęsime neužteko jėgų ir į kitą etapą „Sveikata“ nepateko.

Šįsyk „Sveikatos“ laukia iššūkis su vienu lygos favoritų Joniškio „Saned“ klubu. Joniškiečiai, galima priminti, per trejas rungtynes yra iškovoję 7 taškus.

„Yra šiek tiek sunkumų, padaugėjo traumuotų žaidėjų. Tačiau pati žaidimo kokybė Hegelmann LFF taurės rungtynėse nuteikia optimistiškiau, tad tikimės atkaklios kovos. Varžovų gretose yra ne vienas gerai žinomas ir pažįstamas futbolininkas iš kovų ankstesniuose sezonuose. Žinome jų stipriąsias puses, pamėginsime jas užčiuopti  ir išnaudoti bei paversti jas silpnosiomis“, – sakė „Sveikatos“ atstovas ryšiams su visuomene Naglis Miknevičius.

Tvarkaraštis

Balandžio 29 d. 19.00 val. „Kauno Žalgiris“ B – Telšių „Džiugas“ B;

Balandžio 30 d. 14.00 val. „Šilutė“ – Vilniaus „Ateitis“;

Balandžio 30 d. 14.00 val. Kybartų „Sveikata“ – Joniškio „Saned“;

Balandžio 30 d. 17.00 val. Vilniaus „TransINVEST“ – Tauragės „Tauras“;

Gegužės 1 d. 13.00 val. „Jonava“ B – FSK „Radviliškis“;

Gegužės 1 d. 13.30 val. Vilniaus „Viltis“ – Utenos „Utenis“;

Gegužės 1 d. 13.30 val. Vilniaus „Žalgiris“ C – Kauno raj. „Hegelmann“ B;

Gegužės 1 d. 15.00 val. Alytaus „Dainava“ B – Klaipėdos FM;

Gegužės 2 d. 20.00 val. Marijampolės „Sūduva“ B – Kauno „Fortūna“;

FK „Viltis“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS