Neįgaliesiems

LFF II lygos turo anonsas: septynios ekipos vis dar laukia pergalės džiaugsmo

Vos tik baigėsi LFF II lygos antrojo turo batalijos, vos po dviejų dienų startuoja trečiasis turas. Per penkias dienas bus sužaistos devynerios rungtynės, o kol kas – dėmesys pergalių džiaugsmo dar nepatyrusioms komandoms.

18 vieta – Vilniaus „Ateitis“

Savaitgalį 0:3 pralaimėjusi Kybartų „Sveikatai“, Vilniaus „Ateitis“ vos po trijų dienų sieks pirmųjų taškų prieš vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą savo sąskaitoje turinčią „Dainavos“ B komandą. Akivaizdu, kad jaunuosius „Ateities“ futbolininkus sezono pradžioje į nebūtį tempia prasta gynyba. Priminsime, kad „Ateitis“ per dvejas rungtynes praleido jau vienuolika įvarčių.

17 vieta – Tauragės „Tauras“

Ambicingus tikslus prieš sezoną kėlęs Tauragės „Tauras“ po pirmų dvejų rungtynių nėra iškovojęs nė vieno taško ir turnyro lentelėje yra priešpaskutinis. Dėl traumų, ligų ir kitų priežasčių geriausios sudėties niekaip nesurenkantis „Tauras“ trečiajame ture egzaminuos ambicingąją „Sūduvą“ B.

„Kokia situacija – tokie ir rezultatai. Nedarau tragedijos, nes žinau, kokiomis pajėgomis žaidėme. Galbūt pirmose rungtynėse tikėjausi kitokio rezultato, tačiau „Šilutė“ pasinaudojo standartinėmis situacijomis, o mums kažkur pritrūko sėkmės. Antrose rungtynėse ligos visiškai išretino sudėtį ir gavosi taip, kad pirmą kėlinį dar atsilaikėme, bet po pertraukos su jaunimu nebeturėjome jėgų.

Dabar lauks „Sūduva“ B, kurioje netrūksta U-21 ir U-19 rinktinių kandidatų, tad lengva nebus. Jauna ir perspektyvi komanda. O mūsų jaunimas labiau orientuotas į ateitį. Laukiame sugrįžtančių savo komandos vyrų. Po truputį jie grįžta į rikiuotę. Nuo 4–5 turo būsime stipresni“, – sakė „Tauro“ treneris Darius Stažys.

16 vieta – Klaipėdos FM

Klaipėdos FM jaunieji futbolininkai sezono pradžią pradėjo dviem pralaimėjimais, kuriuos abiem atvejais lėmė vienintelis praleistas įvarčius. Pirmajame ture tokiu būdu buvo pralaimėta „Žalgiriui“ C, antrajame ture – čempionate pirmaujančiai „Vilčiai“. Abiem atvejais klaipėdiečiai turėjo ne po vieną galimybę pakeisti rungtynių eigą, o šįsyk į uostamiestį atvyksta Kybartų „Sveikata“.

„Per tas dvejas rungtynes labiausiai trūko užbaigimo atakoje. Aišku, pasireiškė ir sėkmės, ir meistriškumo trūkumas. Tad būsimose rungtynėse prieš „Sveikatą“ tikimės pagaliau pramušti ir nepraleisti. „Sveikatos“ pirmojo turo rungtynes prieš „Džiugą“ B mačiau, komanda nebloga, tačiau žaisti galima su visomis.

Labiausiai mane, kaip trenerį, džiugina komandos kovingumas ir atsidavimas aikštėje. Kovojame iki paskutinės minutės, tačiau mažos klaidelės lemia, kad esame baudžiami“, – sakė FM treneris Tomas Domarkas.

15 vieta – FSK „Radviliškis“

„Radviliškis“ yra ketvirtoji dar nei vieno taško neiškovojusi komanda, tačiau nuo likusių trijų jos statusas skiriasi. Priminsime, kad radviliškiečiai dar nesužaidė pirmojo turo rungtynių, o tai reiškia, kad dabartinę komandos poziciją lemia viso labo vienerios rungtynės. Antrajame ture Marijampolėje „Radviliškis“ neatsilaikė prieš puikius įvarčius sumušusią „Sūduvą“ B, o trečiajame bandys atsilaikyti prieš sostinės „TransINVEST“.

„Vienareikšmiškai pritrūko jėgų. Pasiruošimas sezonui dėl atitinkamų priežasčių buvo labai prastas, tad šioje sezono stadijoje kovoti prieš „Sūduvos“ jaunimą, kurių fizinė kondicija buvo n kartų geresnė, sudėtinga. Žiūrint į artimiausias rungtynes, tikimės kovos. Nepaisant sunkumų sezono pradžioje, tai nėra priežastis negalvoti apie pergales“, – sakė „Radviliškio“ pirmojo įvarčio autorius Agnius Juozapaitis.

12–14 vietos – Utenos „Utenis“, Telšių „Džiugas“ B ir „Jonava“ B

Šios trys komandos per pirmus du turus taip pat neiškovojo pergalių, nors pasibaigusių rungtynių scenarijai – itin skirtingi. Visa ši trijulė turi iškovojusi po tašką. „Utenis“ ir „Jonava“ B tą tašką iškovojo tarpusavio mače, bet vėliau pirmieji nudegė akistatoje prieš „Hegelmann“ B, antrieji – prieš „TransINVEST. „Džiugas“ B, pirmajame ture surinkęs solidžią sudėtį, nepramušė „Sveikatos“ sienos, o antrajame ture – su gerokai silpnesne sudėtimi – neatsilaikė prieš „Dainavą“ B.

Trečiajame ture visos trys komandos žais su sezoną solidžiau pradėjusiais varžovais. Pavyzdžiui, telšiškių laukia namų dvikova prieš „Šilutę“. Įdomu tai, kad progą sužaisti prieš gimtojo miesto komandą turės du įvarčius šiame sezone jau pelnęs veteranas Gvidas Juška. Be savo svarbiausių žaidėjų „Jonava“ B kovos išvykoje prieš „Hegelmann“ B, o „Utenio“ laukia išvyka į sostinę ir dvikova su keturis taškus jau iškovojusiais jaunaisiais „Žalgirio“ sistemos auklėtiniais.

Tvarkaraštis

Balandžio 12 d. 19.15 val. Vilniaus „Ateitis“ – Alytaus „Dainava“ B;

Balandžio 13 d. 21.00 val. Kauno raj. „Hegelmann“ B – „Jonava“ B;

Balandžio 14 d. 19.00 val. Tauragės „Tauras“ – Marijampolės „Sūduva“ B;

Balandžio 15 d. 17.30 val. Telšių „Džiugas“ B – „Šilutė“;

Balandžio 15 d. 20.00 val. Joniškio „Saned“ – Vilniaus „Viltis“;

Balandžio 16 d. 16.00 val. Kauno „Fortūna“ – „Kauno Žalgiris“ B;

Balandžio 16 d. 17.00 val. Klaipėdos FM – Kybartų „Sveikata“;

Balandžio 16 d. 18.00 val. Vilniaus „Žalgiris“ C – Utenos „Utenis“;

Balandžio 16 d. 19.00 val. FSK „Radviliškis“ – Vilniaus „TransINVEST“;

Vilniaus „TransINVEST“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS