Neįgaliesiems

LFF II lygos turo anonsas: „Žalgirių“ derbis, radviliškiečių laukimas ir ko verta „Viltis“?

Pirmasis LFF II lygos ratas, o tuo pačiu ir pirmasis etapas, persirito į antrąją pusę, todėl kiekvienų rungtynių kaina komandoms, kovojančioms dėl patekimo į pirmąjį dešimtuką, tampa vis didesnė. Ir nors teoriškai dar nė viena komanda neprarado galimybių prasibrauti į pirmąjį dešimtuką, šiuo metu tik penkios komandos gali būti kiek ramesnės.

Derbis

Tarp tų penkių komandų patenka ir Dominyko Galkevičiaus treniruojami „Kauno Žalgirio“ B futbolininkai bei Dainiaus Greviškio vedama Vilniaus „Žalgirio“ C komanda. Šios komandos pradės dešimtąjį turą. Akivaizdu, kad ambicijų netrūks ne tik dėl taškų turnyro lentelėje, bet ir dėl ambicijų, kuris jaunimas – Vilniaus ar Kauno – yra stipresnis.

Priminsime, kad šios komandos šiuo metu užima antrą ir trečią vietas. Jų lygiosios būtų geriausia dovana „Šilutei“, kuri savo pergalės atveju sugrįžtų į lyderių trejetą.

Šios abi jaunimo komandos yra geriausiai besiginančios visoje lygoje. Vilniečiai praleido vos keturis įvarčius (du iš jų – paskutinėse rungtynėse prieš „Šilutę“), kauniečiai – šešis. Verta pažymėti ir tai, kad abi komandos šiame sezone kol kas dar nepralaimėjo.

Vis dar pirmosios pergalės belaukiant

Be jau aptartų rungtynių, penktadienį dešimtuoju bandymu pirmąją pergalę bandys iškovoti „Radviliškio“ futbolininkai. Tris taškus (lygiosiomis) per devynerias rungtynes surinkę radviliškiečiai šįsyk į atlapus kibs Pirmos lygos ambicijų turinčiai Joniškio „Saned“ ekipai.

Joniškiečiai šiame sezone nė kartą nelaimėjo dvejų rungtynių iš eilės. Galima prisiminti, kad po triuškinamo pralaimėjimo „Šilutei“, „Saned“ lygiosiomis baigė susitikimą su „Kauno Žalgiriu“ B.

Dvejų rungtynių serija pasirinkta neatsitiktinai, nes paskutinėse rungtynėse „Saned“ savo aikštėje neatsilaikė prieš pirmaujantį „TransINVEST“ klubą.

Kalbant apie „Radviliškį“, tai pastaruoju metu šios komandos reikalai, bent gynyboje, stipriai tvarkosi į gerąją pusę. Per paskutines dvejas rungtynes radviliškiečiai praleido vos vieną įvartį, lėmusį pralaimėjimą Klaipėdos FM komandai. Bėda ta, kad įmušti sekasi sunkiai.

Ko iš tikro verta „Viltis“?

Turbūt prisimenate, kad „Vilties“ klubas prieš sezoną kėlė tikslą – pagaliau tapti lygos nugalėtoju. Tikėtina, kad tie tikslai buvo kelti dar tuomet, kai komanda nežinojo, kokia jėga bus „TransINVEST“.

Tačiau net ir atmetus lygoje pirmaujantį Vilniaus rajono klubą, „Vilčiai“ varžytis dėl pačių aukščiausių vietų nėra lengva. Šešerių iš eilės nelaimėtų rungtynių serija apie tai byloja kuo aiškiausiai.

Vis tik, praėjusiame ture ta serija buvo nutraukta ir užtikrintai įveikta dėl vietos pirmajame dešimtuke kovojanti „Dainava“ B. Ar ši pergalė buvo atsitiktinumas, ar dėsningas ėjimas pirmyn – geriausiai į šį klausimą atsakys šeštadienio dvikovą Šilutėje.

Įdomu tai, kad „Šilutės“ vadovas prieš sezoną komandai apskritai tikslų nekėlė, o dabar ji yra pretendentė iškovoti lygos medalius.

Kas „Vilčiai“ padėtų atimti taškus iš „Šilutės“? Visų pirma, keturiasdešimtmečio Gvido Juškos sustabdymas. Tą padaryti daugeliui komandų yra misija neįmanoma.

Tvarkaraštis

Birželio 17 d. 15.00 val. „Kauno Žalgiris“ B – Vilniaus „Žalgiris“ C;

Birželio 17 d. 19.00 val. FSK „Radviliškis“ – Joniškio „Saned“;

Birželio 18 d. 13.00 val. Tauragės „Tauras“ – Klaipėdos FM;

Birželio 18 d. 14.00 val. „Šilutė“ – Vilniaus „Viltis“;

Birželio 18 d. 17.00 val. Vilniaus raj. „TransINVEST“ – Utenos „Utenis“;

Birželio 18 d. 18.00 val. Kauno „Fortūna“ – Vilniaus „Ateitis“;

Birželio 19 d. 12.00 val. Alytaus „Dainava“ B – Kybartų „Sveikata“;

Birželio 19 d. 14.00 val. Marijampolės „Sūduva“ B – Kauno raj. „Hegelmann“ B;

Birželio 20 d. 17.00 val. „Jonava“ B – Telšių „Džiugas“ B;

FK „Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS