Neįgaliesiems

LFF ir Kauno kolegija dalinosi esporto vystymo patirtimi Kroatijoje

Spalio mėnesio pabaigoje LFF Esporto vystymo vadovas Edgaras Abromavičius kartu su Kauno kolegijos Verslo fakulteto Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros vedėju dr. Andriumi Brusoku lankėsi Kroatijos Splito mieste įsikūrusiame Aspira universitete, kuriame su universiteto bendruomene dalijosi gerąja praktika ir sukaupta patirtimi sporto vadybos srityje.

Vizito metu susirinkusiai auditorijai buvo pristatytas Kauno kolegijos ir LFF bendradarbiavimas elektroninio sporto plėtros srityje bei sėkmingai įgyvendinti projektai. Taip pat E. Abromavičius studentus supažindino su naujojo sezono futbolo esporto vystymo planu ir pakvietė atlikti tarptautinę praktiką Lietuvos futbolo federacijoje.

„Džiugu, kad sulaukėme daug dėmesio iš studentų, atvykusių studijuoti į Splitą iš įvairių pasaulio šalių: ne tik Kroatijos, bet ir Ispanijos, Italijos, Libano, Ukrainos, Indijos ir kitų. Pristatytos LFF ir Kauno kolegijos esporto vystymo gairės daugeliui buvo tikra naujiena. Gavome nemažai užklausų apie galimas studijų ir sporto vadybos praktikos galimybes Lietuvoje.

Šis sėkmingas mokslo ir sporto organizacijų bendradarbiavimas yra puikus pavyzdys, leidžiantis siekti pažangos sporto srityje ir bendrų tarptautinių tikslų įgyvendinimo“, – pasakojo E. Abromavičius.

Dr. Andrius Brusokas pristatymo metu pažymėjo, kad Kauno kolegija siekia tarptautiškumo ir žengia globalios veiklos keliu, todėl kartu su LFF įgyvendinami projektai padeda įgyvendinti naują kolegijos strategiją, inovatyvius sporto vadybos projektus ir pritraukti studentų iš užsienio.

„Vienas iš pagrindinių Kauno kolegijos veiklos tikslų – globalumo skatinimas, todėl vizitas į Kroatiją buvo vienas iš žingsnių šio tikslo link. Džiaugiamės, jog, bendradarbiaujant su LFF, įgyvendinome jau ne vieną sėkmingą iniciatyvą ir galime pasiūlyti tiek vietiniams, tiek užsienio studentams išskirtinių galimybių prisidėti prie inovatyvių sporto vadybos projektų įgyvendinimo ir idėjų realizavimo“, – pasakojo dr. Andrius Brusokas.

LFF ir Kauno kolegijos atstovų vizitas į Aspirą universitetą Kroatijoje yra ilgalaikio organizacijų bendradarbiavimo rezultatas.

Pažymėtina, kad Kauno kolegijos studentai yra pasidėję prie pirmojo oficialaus futbolo žaidimo programėlės kūrimo – „LFF Legendos“. Studentai entuziastingai organizavo vieną pirmųjų futbolo vadybos seminarų Lietuvoje, kuris susilaukė puikių atsilepimų iš sporto organizacijų vadovų. Taip pat LFF ir Kauno kolegijos bendradarbiavimo dėka įkurta esporto akademija Kaune, kurioje studentai ir futbolo entuziastai gali išbandyti sparčiai populiarėjančią naują sporto šaką.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS