Neįgaliesiems

LFF ir LSPFA vadovai lankėsi Birštone

Šiandien Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, LFF viceprezidentas ir Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos (LSPFA) prezidentas Vidmantas Butkevičius bei LSPFA direktorius Vytenis Kazlauskas susitiko su Birštono mere Nijole Dirginčiene.

Susitikimo metu Birštono savivaldybės atstovai pristatė Daugiafunkcinio sporto komplekso projektą ir nuveiktus darbus. Šiuo metu sporto komplekse vykdomi vidaus įrengimo darbai ir kitų metų pradžioje yra planuojamas šio centro atidarymas.

LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius džiaugėsi produktyviu susitikimu ir tiki, kad sporto kompleksas gali tapti puikia salės futbolo treniruočiu sale.

„Su Birštono mere ir savivaldybės atstovais aptarėme bendradarbiavimo galimybes. Radome daug bendrų taškų ir projektų, kuriuos galėtume įgyvendinti, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius. – Kaip žinia, kitais metais turėsime FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatą Lietuvoje ir norime Birštono sporto kompleksą įtraukti kaip treniruočių salę čempionato komandoms.“

Birštonas neslepia ambicijų vystyti ir plėtoti salės bei paplūdimio futbolo infrastruktūrą. Be jau minėto sporto centro, kuriame būtų puikios galimybės žaisti salės futbolą, savivaldybės planuose yra ir paplūdimio futbolo aikštyno įrengimas.

„Labai džiugu, kad išgirdome planus apie paplūdimio futbolo aikštelės įrengimą, – sakė E. Stankevičius. – Iš karto aptarėme ir galimus renginius joje: nacionalinės rinktinės stovyklos ir rungtynės bei Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapas arba taurė.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS