Neįgaliesiems

LFF jungiasi prie FIFAe moterų esporto programos – FAMEHERGAME

FAMEHERGAME remiasi įsitikinimu, kad tiek vyrai, tiek moterys gali konkuruoti aukščiausiu FIFA esporto lygiu. FIFAe yra skirta sukurti aplinką, kurioje kiekvienas gali tapti didvyriu ir atskleisti visą savo potencialą, nepaisant lyties ar kilmės.

FIFA narėms iš viso pasaulio buvo suteikta teisė rengti specialias esporto stovyklas ir turnyrus, kad moterys galėtų prisijungti prie FIFAe ir kurti vietines bendruomenes. Viena nominuota žaidėja iš kiekvienos dalyvaujančios futbolo federacijos bus pakviesta į šią vasarą FIFAe rengiamą FAMEHERGAME esporto stovyklą.

Stovykla vyks FIFA esporto finalų metu, žaidėjos dalyvaus treniruočių sesijose ir varžysis tarpusavyje. Dvi geriausios virtualaus futbolo žaidėjos laimės pakvietimą į FIFA moterų pasaulio taurę 2023™ Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Programa paremta tyrimais, atliktais su FIFAe finalų metu, ja siekiama įveikti ribas, su kuriomis susiduria moterys bendruomenėje ir konkurencinėje erdvėje. FIFA narės iš viso pasaulio, tokios kaip Lietuva, Prancūzija, Marokas ir Pietų Afrika, jau prisijungė prie iniciatyvos ir artimiausiais mėnesiais paskirs vieną žaidėją prisijungti prie FAMEHERGAME stovyklos.

„FIFAe yra platforma, kurioje kiekvienas gali dalyvauti, varžytis aukščiausiame lygyje ir garsinti savo žaidimą didžiausioje scenoje. Tikime, kad didindami moterų galimybes, kartu su bendruomene galime padėti kurti įvairesnę ir patrauklesnę esporto aplinką, “ – pridūrė FIFA eFootball vadovas Adrianas Rölli.

Žaidėjoms iš narių asociacijų ir lygos partnerių taip pat bus pasiūlyta įvairi pagalba, susijusi su instruktavimu, turinio kūrimu ir kitomis temomis kelionės link FAMEHERGAME stovyklą laikotarpiu. Baigdamos pirmąją stovyklą, dalyvės varžysis turnyre su galimybe laimėti kelionę į 2023 m. FIFA moterų pasaulio taurę Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje.

Jau netrukus Lietuvos federacija paskelbs daugiau informacijos apie galimybes prisijungti prie FAMEHERGAME iniciatyvų ir pasinaudoti teikiamomis galimybėmis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS