Neįgaliesiems

LFF kartu su LSU surengė edukacinį seminarą futbolo ugdymo organizacijų vadovams

Lietuvos futbolo federacija (LFF), kartu su Lietuvos sporto universitetu (LSU) surengė edukacinį seminarą futbolo ugdymo organizacijų vadovams.

Seminaras šios savaitės pradžioje buvo surengtas LFF Kauno treniruočių centre, o jame didelis dėmesys buvo skirtas strateginio planavimo ir valdymo principų pritaikymui.

Seminare dalyvavo organizacijų, kurios dalyvavo LFF sertifikavimo bandomajame procese.

Paskaitas apie strateginį valdymą, planavimą ir plano įgyvendinimą dalyviams skaitęs LSU docentas Rimantas Mikalauskas teigė, kad tokios iniciatyvos yra sveikintinos.  

„Norėčiau pasidžiaugti, kad Lietuvos futbolo federacija pakvietė dalyvauti tokiame įdomiame procese. Mūsų vaidmuo čia yra nemenkas, esame įtraukti į tuos kompetencijų mokymus ir mane džiugina, kad čia suvažiavo organizacijų vadovai, vadybininkai ir tai yra labai sveikintina, nes tai yra pagrindinės problemos – planuojant klubo veiklas, vykdant jas. Vienu atveju tai yra kompetencijos trūkumas, kitu – galbūt specifinių žinių trūkumas, kad klubas galėtų efektyviai veikti.

Sveikinčiau Lietuvos futbolo federaciją su iš tiesų labai geru žingsniu į priekį, tokie kompetencijų kėlimo kursai turėtų būti organizuojami ir kitoms sporto šakoms. Dažnai fokusuojamės į trenerių mokymus, kvalifikaciją, tačiau kalbant apie organizacijų valdymą čia turėtų dalyvauti vadovai tam, kad kokybė būtų pakelta į aukštesnį lygį“, – akcentavo R. Mikalauskas.

Be R. Mikalausko, pranešimus seminare taip pat skaitė LSU profesorė Irena Valantinė, kalbėjusi apie gerojo valdymo principų praktinį pritaikymą, Masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius, kuris kalbėjo apie socialinės veiklos planus, o Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos direktorius Algirdas Kvalkauskas kalbėjo apie vaikų saugumo ir gerovės užtikrinimo strategiją.

„Iš esmės Lietuvoje pirmuosius žingsnius žengia gerasis valdymas sporte, iš esmės šių mokymų, ir mano paskaitos tikslas yra perteikti gerojo valdymo principų taikymą ir praktinį pritakomumą.

Mokymų metu buvo siekiama supažindinti su gerojo valdymo principais, kaip skaidrumas ar finansinė atskaitomybė ir buvo suteiktos tos teorinės žinios“, – sakė I. Valantinė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS