Neįgaliesiems

LFF konferencijoje bus svarstoma įvesti kompensacijas už žaidėjų perėjimą tarp akademijų

Rugpjūčio 1 dieną, 12:00 val., „Crowne Plaza Vilnius“ vyks Lietuvos futbolo federacijos (LFF) eilinė rinkiminė konferencija.

LFF eilinėje konferencijoje bus svarstoma įvesti kompensacijas už žaidėjų perėjimą tarp futbolo ugdymo įstaigų (akademijų). Pasak LFF vadovų, jaunų žaidėjų migracija tarp akademijų turi neigiamų pasekmių tiek akademijoms, tiek patiems žaidėjams.

„Per paskutinius metus iš vienos futbolo akademijos į kitą, dėl įvairių priežasčių, perėjo daugiau nei tūkstantis žaidėjų. Tai yra labai didelis žaidėjų skaičius, todėl norime sistemizuoti futbolininkų perėjimus. Juolab, kad gauname akademijų nusiskundimus, kad jų augintas vaikas be jokių aiškių priežasčių pereina į kitą futbolo ugdymo įstaigą. Reikia nepamiršti, kad akademijos skiria savo lėšas bei laiką į žaidėjų edukaciją, todėl natūralu, kad jiems pikta. Mūsų esminis tikslas – įvesti tam tikras taisykles, kurios padėtų sukontroliuoti žaidėjų migraciją tarp akademijų, todėl manome, kad paleidžiamasis raštas ir kompensacijos yra geriausias variantas“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Kompensacijų mechanizmas taps papildomu saugikliu ir bus naudojamas tuomet, kai akademijos nesugebės susitarti tarpusavyje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS