Neįgaliesiems

LFF konferencijoje – raginimas eiti į priekį

Šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) eilinė metinė konferencija. Jos metu buvo peržvelgti nuveikti darbai ir veiklos ataskaitos.

„Daugybė žmonių ir organizacijų pastebi teigiamus poslinkius Lietuvos futbole pastaruoju metu. Tikiu, kad drauge galime pasiekti dar daugiau. Tačiau privalome tvirtai žengti į priekį, o ne mindžikuoti vietoje”, – sakė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

LFF prezidentas pasidžiaugė, kad pagaliau į futbolą atsisuko ir valstybė. T. Danilevičius informavo LFF konferencijos dalyvius, kad ministro pirmininko nutarimu kuriama darbo grupė, kurioje bus aptarinėjami ir koordinuojami futbolui reikšmingi klausimai – nuo ugdymo, finansavimo, švietimo iki infrastruktūros. Vyriausybės finansinė parama infrastriktūros plėtrai bus vienas iš esminių atspirties taškų, padėsiančių įgyvendinti LFF strategijoje iškeltus tikslus.

„Toliau vykdome numatytą strategiją, kurios vienas tikslų – padaryti futbolą sportu numeris vienas Lietuvoje. Masiškumo prasme tai jau pasiekėme. Tai rodo naujausi statistikos duomenys. Tačiau yra daugybė kitų tikslų, kurių turime siekti drauge eidami į priekį”, – sakė T. Danilevičius.

LFF konferencijos dalyviai, be prezidento ataskaitos, išklausė LFF generalinio sekretoriaus Nerijaus Dunausko, jo pavaduotojo Edgaro Stankevičiaus, federacijos departamentų ir šakinių asociacijų nuveiktų darbų ataskaitų.

Be kita ko, E. Stankevičius pristatė FIFA plėtros projektą „Forward”, dėl kurio vykdymo ir finansinės paramos LFF pasirašė sutartį su FIFA.

Konferencijos metu buvo patvirtinta LFF 2017 m. finansinės veiklos ataskaita ir nepriklausomas auditorius.

LFF konferencijoje taip pat dalyvavo FIFA plėtros Europoje programos vadovas Oliveris Jungas (FIFA Development Programme Manager for Europe) ir UEFA nacionalinių asociacijų plėtros vadovas Thierry Favre (UEFA Head of National Associations Development).

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS