Neįgaliesiems

LFF konferencijų salėje vyks susitikimas su Ozo gimnazijos futbolininkų tėvais

Lietuvos futbolo federacija kartu su Vilniaus Ozo gimnazija vykdo projektą, užtikrinantį gabių sportininkų mokymąsį ir rengimą.

Šiuo metu Ozo gimnazijoje mokosi 15 merginų ir 30 vaikinų futbolininkų. Šiems žaidėjams yra suderintas pamokų grafikas, leidžiantis 4 kartus per savaitę dalyvauti rytinėse individualiose treniruotėse.

LFF techninis direktorius Patrick De Wilde dalyvauja rengiant treniruočių procesą ir jo turinį, Techninio departamento nariai reguliariai komunikuoja su treneriais, analizuoja žaidėjų pažangą. Jaunųjų futbolininkų treniruočių procesą koordinuos LFF treniruočių turinio vadovas Céderique Tulleners.

„Džiaugiamės ir vertiname bendradarbiavimą su Ozo gimnazija, kuris vyksta jau trejus metus. Norime supažindinti tėvus su projekto naujovėmis, pasikeisti įspūdžiais apie ugdymosi procesą bei išgirsti futbolininkų tėvų nuomonę“, – teigė projekto vadovas Lukas Artimavičius.

LFF kviečia į Vilniaus Ozo gimnazijos specializuoto ugdymo klasių žaidėjų tėvų susitikimą, kuris vyks rugsėjo 30 dieną nuo 18 valandos LFF konferencijų salėje (Stadiono g. 2).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS