Neįgaliesiems

LFF kviečia į II lygos klubų susitikimą

Lietuvos futbolo federacija kviečia visus II lygos pirmenybėse dalyvaujančius ir artimiausioje ateityje ketinančius dalyvauti klubus į jiems skirtą susitikimą.  

Renginyje kviečiami dalyvauti klubų vadovai ir kiti asmenys – daugiausiai 2 asmenys iš vienos organizacijos. 

Renginys vyks rugsėjo 10 d. Klaipėdoje, renginio pradžia – 14 val. Dalyvių registracija prasideda 13.30 val.

Registracija el. paštu licencijavimas@lff.lt  vykdoma iki rugsėjo 9 d. 10:00 val. Šiuo adresu taip pat laukiame ir išankstinių dalyvių klausimų.  

Renginyje dalyvaus Klaipėdos miesto savivaldybės atstovai, LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius bei regioninių futbolo federacijų prezidentai.  

Pagrindinis renginio akcentas – LFF klubų licencijavimo taisyklių reikalavimų II lygos klubams įsigaliojimas nuo 2021 m. sezono, aktualus klubams, neturintiems savo jaunimo ugdymo struktūros. 

Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos atstovai pristatys „Lietuvos jaunimo integracijos į profesionalų vyrų futbolą“ projektą, vaikų ir jaunių čempionato nuostatus bei kitus aktualius klausimus. 

Taip pat dalyviai bus supažindinti su „Comet“ sistemos naudojimo techniniais klausimais, o esant poreikiui – su pagrindiniais iššūkiais nusprendus iš II lygos „kilti“ į I lygą bei aktualiais licencijavimo kriterijų skirtumais. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS