Neįgaliesiems

LFF kviečia savanorius tapti FIFA Futsal pasaulio čempionato dalimi

Jau šį rudenį Lietuvoje neeilinis įvykis – FIFA Futsal pasaulio čempionatas. FIFA tarybos sprendimu Lietuva laimėjo konkursą rengti futsal pasaulio čempionatą, nurungdama Irano, Japonijos ir Naujosios Zelandijos kandidatūras.

Futsal pasaulio čempionatas grįžta į Europą po 22 metų pertraukos. 2020 m. čempionate dalyvaus 24 valstybės, tarp kurių ir Lietuva, patekusi šeimininkės teisėmis. Tai pirmas kartas, kai Lietuva organizuoja FIFA renginį, kuris vyks trijuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čempionatas vyks nuo 2020 m. rugsėjo 12 d. iki spalio 4 dienos.

Visi sporto entuziastai yra kviečiami prisijungti prie nuostabaus kolektyvo ir susipažinti su sporto renginių specifika. Tai yra unikali galimybė prisidėti prie vieno didžiausių visų laikų sporto renginių Lietuvoje, užmegzti naujų pažinčių sporto pasaulyje, įgyti naujos patirties, pamatyti geriausius pasaulio sportininkus, bei smagiai praleisti laiką. Savanoriai taip pat turės galimybę prisidėti prie svarbiausių užduočių siekiant užtikrinti renginio kokybę.

„FIFA Futsal pasaulio čempionatas yra didžiulė šventė visai Lietuvai, o savanoriai – labai svarbus renginio variklis. Labai kviečiame visus entuziastingus, komunikabilius ir motyvuotus žmones prisijungti organizuojant ir įgyvendinant šį didžiulį renginį, – sakė turnyro direktorė Akvilė Dovydaitytė. – Manau, kad visi sudalyvavę tokio masto renginyje įgaus neįkainojamos patirties, kurią tikrai galės panaudoti ateityje.“

Savanorių registraciją organizuoja Lietuvos futbolo federacija kartu su Sporto savanorių sąjunga.

Į savanoriškos veiklos sritis įeina:

1. VIP bei svečių priėmimas bei aptarnavimas;

2. Rinkodaros darbai;

3. Darbas su žiniasklaida;

4. Pagalba žiūrovų sektoriuje;

5. Pagalba TV transliacijų techniniam personalui;

6. Pagalba logistiniais klausimais;

7. Darbas su bilietų sistema.

Savanoriai registruotis į šį renginį gali paspaudę šią nuorodą:

http://bit.ly/2x9Fg33

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS