Neįgaliesiems

LFF lankėsi Prienų savivaldybės ir klubo atstovai

Kovo 20 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir administracijos direktorius Egidijus Visockas kartu su futbolo klubo „Prienai” treneriais Marijumi Makštučiu ir Kęstučiu Deltuva lankėsi Lietuvos futbolo federacijoje. 

Susitikimo su Federacijos prezidentu Edvinu Eimontu metu buvo aptartos Prienų futbolo perspektyvos bei sporto infrastruktūros plėtra.

Kaip žinoma, šiuo metu vykdoma Prienų KKSC sporto stadiono rekonstrukcija, kurios metu bus klojama nauja futbolo aikštės danga. Kol nėra gautas atsakymas iš Kūno kultūros ir sporto departamento dėl projekto finansavimo šiais metais, Savivaldybė stengiasi ieškoti kelių pagreitinti procesą ir gauti finansavimą iš kitų šaltinių.

Su LFF prezidentu E. Eimontu buvo kalbėta apie Prienų r. savivaldybės dalyvavimą Federacijos projektuose, per kuriuos galima gauti finansavimą futbolo dangai įsigyti.

Federacijos prezidento teigimu, tai įmanoma, jeigu Prienuose atsirastų vietos bendruomenės futbolo klubas (kurio dalininke turėtų tapti ir Savivaldybė), vienijantis vaikų ir veteranų futbolą, garantuojantis užimtumą kitiems bendruomenės nariams (tėveliams, seneliams ir pan.).

Prienų r. savivaldybė neatmeta tokios galimybės, tačiau, anot Savivaldybės vadovų, iniciatyvą turėtų parodyti pati bendruomenė. Bet kokiu atveju, jeigu nepavyktų gauti finansavimo futbolo dangai įrengti iš LFF, ji bus paklota iš projekto lėšų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS