Neįgaliesiems

LFF lankėsi Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo nariai

Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius vakar sulaukė netikėtų svečių – pasikalbėti apie futbolą ir išgirsti kuo gyvena federacija, atvyko Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo nariai. 

Susitikimo metu federacijos vadovas papasakojo apie pagrindines LFF veiklos kryptis, supažindino su pastaruoju metu daug visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio susilaukiančia futbolo infrastruktūros situacija.

Pasak E. Stankevičiaus, dabartinei federacijos vadovybei teko nepavydėtina užduotis praktiškai iš naujo pradėti kurti futbolo vystymo strategiją. „Iki šiol ne tik neturėjome Lietuvos futbolo vystymosi krypties, bet ir paveldėjome apverktiną infrastruktūrą bei, blogiausia, priešišką visuomenės požiūrį į federaciją“, – pažymėjo vienas LFF vadovų.

Tačiau, generalinio sekretoriaus teigimu, per pastaruosius metus pavyko nuveikti nemažai svarbių darbų, kurie turėtų tapti pagrindu populiariausio pasaulyje sporto atgimimui mūsų šalyje. E. Stankevičius svečiams papasakojo apie Lietuvoje veikiančiose futbolo akademijose pradėtą diegti Belgijos klubo „Anderlecht“ ugdymo programą, apimančią ne tik treniruočių procesus ir naują, modernų požiūrį į sportininkų vystymą, bet ir trenerių rengimą ir jų kompetenciją, bei akademijų valdymą. LFF vadovas pažymėjo, kad federacija pagal išgales rūpinasi ir infrastruktūra – šiemet LFF lėšomis nupirktos ir jau paklotos trys stadionų dangos Vilniuje bei Šiauliuose.

E. Stankevičiaus teigimu, ketinama šį projektą ir toliau tęsti. „Šiemet pirmą kartą federacijos istorijoje pristatėme savo biudžetą ir visuomenei teikiame ataskaitas apie jo panaudojimą. Iki šiol to nebuvo daroma, tad nenuostabu, kad ankstesni federacijų vadovai sulaukdavo priekaištų dėl skaidrumo stokos“, – pažymėjo generalinis sekretorius ir patikino, kad federacijos vadovybė ir toliau pasirengusi eiti kuo didesnio atvirumo bei skaidrumo keliu.

Šv. Kristoforo Rotary klubo nariai teigiamai įvertino federacijos tikslus ir siekius, taip pat atkreipė dėmesį, kad vadybos procesai organizacijoje akivaizdžiai tobulėja. E. Stankevičius pasiūlė klubo nariams apsvarstyti galimybę ateityje prisidėti prie federacijos inicijuojamų į socialinių veiklų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS