Neįgaliesiems

LFF pagrindiniu rėmėju tapo BMW

Lietuvos futbolo federacija (LFF) pasirašė ketverių metų bendradarbiavimo sutartį su automobilių gamintojo BMW įgaliotąja atstove Lietuvoje „Krasta Auto“. Bendrovė tapo pagrindine LFF rėmėja, o BMW automobilis – oficialiu Lietuvos futbolo automobiliu.

Nuotraukoje – T. Rizgelis ir E. Eimontas (S. Čirbos nuotr.)

„Džiaugiuosi, kad startuojant naujam futbolo sezonui prie komandos prisijungs toks gerai žinomas ir solidus partneris kaip Vokietijos automobilių gamintojas BMW ir jų atstovas Lietuvoje „Krasta Auto“. Visiems pasaulyje puikiai žinomas kokybės ir klasės sinonimas, galingo, veržlaus, modernaus automobilio prekės ženklas nuo šios puikuosis kartu su LFF ženklu ir papildys vienas kitą komunikacijos iniciatyvomis“, – sakė LFF prezidentas Edvinas Eimontas.

„BMW, kaip dinamiškų ir sportiškų automobilių prekės ženklas, aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos sportu ir sportininkais. Jau ketvirtą ciklą remiame LTOK, bendradarbiaujame su Lietuvos plaukimo bei golfo federacijomis, atskirais klubais. Šiandien šis sąrašas prasiplečia mūsų pirmąja partneryste su populiariausia pasaulyje sporto šaka – futbolu. Tikimės, kad federacijai perduoti atletiški premium klasės automobiliai bei mūsų kitos bendros veiklos prisidės siekiant aukštesnių Lietuvos futbolo rezultatų“, – įteikdamas automobilio raktelius sakė „Krasta Auto Vilnius“ pardavimų ir marketingo vadovas Tomas Rizgelis.

Iš viso „Krasta Auto“ federacijai perdavė aštuonis naujus automobilius – po tris BMW 5 ir 3 serijos sedanus bei po vieną BMW X5 ir X3 modelį. Suteikti automobiliai, kaip būdinga BMW, pasižymi ne tik išskirtinėmis dinamiškumo ir valdymo savybėmis, bet ir turi efektyvius variklius bei papildomą saugumo ir komforto įrangą.

„Žinau tą jausmą prieš rungtynes – šiek tiek adrenalino, šiek tiek jaudulio, bet viskas baigiasi po teisėjo švilpuko. Kai sėdau į naujutėlaitį BMW aplankė tas pats jausmas, kuris išnyko vos tik užvedus variklį. Liko tik pasitikėjimas ir jėga – geras jausmas!“, – sakė vieną iš LFF gautų automobilių iš salono išvairavęs ilgametis Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjas Deividas Česnauskis.

Automobiliai LFF suteikti išskirtinėmis, su BMW koncernu suderintomis sąlygomis mainais už suteiktą reklamos pozicijų paketą. Tiesa, partnerystė vien tuo neapsiribos – numatoma surengti įvairių integruotų LFF ir BMW projektų. Vienas jų įvyks netrukus, laukiant šį sekmadienį įvyksiančios Lietuvos futbolo Supertaurės dvikovos, kurioje susitiks Vilniaus „Žalgiris“ ir futbolo klubas „Trakai“.

Futbolo aistruoliams artimiausi mėnesiai bus itin įdomūs – startuos šalies futbolo čempionatas, o kovo mėnesio pabaigoje Lietuvos vyrų futbolo rinktinės laukia rimčiausias iššūkis Pasaulio čempionato atrankos varžybose – dvikova su Anglija garsiajame „Wembley“ stadione.

Padedama naujų partnerių LFF turi ambicingų tikslų futbolo plėtroje – futbolo strategijoje užsibrėžta padvigubinti nuolat žaidžiančiųjų skaičių ir pasiekti kokybinį šuolį futbolininkų ugdyme.

Bendrovė „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir „Mini“ atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir „Mini“ automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Video reportažas:

Akimirkos iš pristatymo:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS