Neįgaliesiems

LFF paneigė gandus apie Latvijos čempionato pratęsimą Lietuvoje

Paskutiniu metu žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Latvijos Vyriausybei neleidus tęsti futbolo čempionato Latvijoje, čempionato rungtynės bus žaidžiamos Lietuvoje ir Estijoje. Lietuvos futbolo federacija (LFF) reaguodama į šią situaciją pabrėžė, kad toks variantas nėra svarstomas.

LFF negavo jokios užklausos iš Latvijos futbolo atstovų

LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius teigė, kad šiuo metu nevyksta jokios diskusijos su Latvijos atstovais. „Nei Latvijos futbolo federacija, nei jų lygos atstovai į mus nesikreipė, todėl net neturime ką svarstyti. Šiuo metu didžiausias dėmesys yra skiriamas Lietuvos futbolo čempionatų atnaujinimui, norime, kad viskas vyktų sklandžiai ir be neigiamų pasekmių. Aktyviai bendraujame tiek su visų Lietuvos futbolo lygų atstovais, tiek su ministerijomis, siekdami maksimaliai pasiruošti futbolo čempionatų atnaujinimui“, – teigė Edgaras Stankevičius.

Dėl žaidėjų testavimo kreiptasi į Vyriausybę

„Mes kreipėmės į Vyriausybę dėl visų žaidėjų testavimų prieš atnaujinant čempionatus, šiuo metu laukiame atsakymų. Taip pat domimės asmeninėmis galimybėmis testuoti žaidėjus bei klubų atstovus, bet kol kas to daryti negalime. Iš A lygos klubų savarankiškai testuojasi tik Vilniaus „Žalgirio“ komanda, bet mūsų noras yra gauti Vyriausybės pagalbą. Vis dėlto, jeigu Vyriausybė atsisakys, tuomet visus testavimų kaštus padengs federacija.

Paskutinis sveikatos apsaugos ministerijos planas yra kiek pasenęs ir nelabai tinkamas dabartinėje situacijoje, todėl laukiame naujo LR sveikatos apsaugos ministerijos plano, kaip elgtis ir ką akcentuoti. Vis dėlto, priemonės prieš ir po rungtynių išlieka tos pačios – dezinfekciniai skysčiai, temperatūros matavimai ir taip toliau“, – pabrėžė LFF generalinis sekretorius.

Atsiradus pirmiems COVID-19 atvejams grės izoliacija

Paklaustas, koks bus federacijos planas atsiradus pirmiems COVID-19 atvejams futbole, E. Stankevičius teigė, kad klubams ir jų atstovams bus taikoma izoliacija. „Natūralu, kad atsiradus pirmiems atvejams, visi komandos žaidėjai bei atstovai bus izoliuoti tol, kol nepasibaigs inkubacinis periodas. Kol bus bent vienas užsikrėtęs, tol tos komandos rungtynės nevyks.“

Mėgėjams žalia šviesa užsidegs gegužės 18 dieną

Paskelbus apie aukšto meistriškumo čempionatų atnaujinimą, prasidėjo diskusijos dėl mėgėjų čempionatų ateities. LFF generalinis sekretorius praneša, kad mėgėjai galės grįžti į futbolo režimą jau gegužės 18 dieną. „Nuo gegužės 18 dienos mėgėjų lygoms bus leista grįžti į futbolo ritmą. Antroje gegužės mėnesio pusėje tikimės, kad mėgėjai ir kiti futbolo bendruomenės atstovai jau galės sportuoti su atitinkamomis sąlygomis.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS