Neįgaliesiems

LFF partnerių gretas papildė diagnostikos laboratorija „Antėja laboratorija“

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) partnerių gretas papildė dar vienas naujas rėmėjas – nuo šiol LFF bendradarbiaus su diagnostikos laboratorija „Antėja laboratorija“.

„Antėja laboratorija“ – viena pirmųjų visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija Baltijos šalyse, teikianti aukštos kokybės diagnostikos paslaugas.

Įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema pagal tarptautinio standarto reikalavimus, kurių pagalba visi procesai atliekami itin kokybiškai ir tiksliai. UAB „Diagnostikos laboratorija“ užtikrina visų jos atliekamų procesų atitikimą numatytiems reikalavimams, atlikdama kasdienį kokybės valdymą ir kontrolę, dalyvaudama tarptautinėse palyginamųjų tyrimų programose, atlikdama tarplaboratorinius tyrimus.

„Smagu, kad pasirašome dar vieną partnerystės sutartį, kad prie mūsų rėmėjų jungiasi toks prekės ženklas, kaip „Antėja laboratorija“, puikiai žinomas visoje Lietuvoje.

Turėjome gerą partnerystę pasaulio salės futbolo čempionato metu, dabar matome poreikį savo rinktinėse turėti išsamius tyrimus, partnerius būtent šioje srityje ir džiaugiamės, kad sutapo mūsų interesai ir pradedame partnerystę“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Džiaugiamės, kad galime būti partneriais, kad pasitikite mumis ir tikimės nenuvilti. Esame naujame diagnostikos centre, kur teikiame įvairias gydymo paslaugas.

Čia taip pat ir sportininkai gali gauti vieną iš geriausių aptarnavimų, tad tikrai dėkojame už pasitikėjimą“, – akcentavo „Antėja laboratorija“ generalinis direktorius Vidas Gedutis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS