Neįgaliesiems

LFF partnerių gretas papildė tarptautinė kompanija „Topps“

Lietuvos futbolo federacija pristato naują partnerį – juo tapo tarptautinė kompanija „Topps“.

„Topps“ įmonė yra JAV kompanija ir užsiima mainomų futbolo kortelių bei kitų futbolo atributų gamyba ir platinimu.

Įmonė gamina tiek su sportu, tiek su kitomis sferomis susijusias korteles, kurias kolekcionuoja milijonai žmonių visame pasaulyje.

„Labai svarbu ir smagu, jog partnerių gretas papildėme labai gerai visame pasaulyje žinomu tarptautiniu ženklu. Tai yra dar vienas įvertinimas mūsų organizacijos augimui ir labai svarbus matomumo tarptautinėje arenoje didinimas“, – kalbėjo LFF prezidentas E. Stankevičius.

Naujųjų LFF partnerių logotipas bus ryškiausiai matomas ant teisėjų – būtent ant jų aprangų priekių „Topps“ prekinis ženklas matysis rungtynių metu.

„Su federacijos komanda nuolat norime plėsti savo partnerių ratą ir labai svarbu tai, jog jaučiame vis didesnį pasitikėjimą iš didelių įmonių, kurios taip pat įžvelgia bendradarbiavimo su futbolo federacija naudą. Ir toliau tikimės nesustoti bei toliau aktyviai dirbti ties naujų rėmėjų pritraukimu“, – sakė E. Stankevičius.

Kompanija „Topps“ kartu su partneriais šiuo metu tiek Lietuvoje, tiek ir kitose šalyse aktyviai platina specialiai artėjančiam Europos čempionatui sukurtas kolekcionuojamas korteles.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS