Neįgaliesiems

LFF Pirmos lygos 14 turo anonsas: antro rato startas pirmam aštuonetui

Po neilgos pertraukos Pirmos lygos ekipos vėl stoja į kovą. Šį savaitgalį kovas pradeda pirmo aštuonetuko komandos. Po tam tikrų perturbacijų, susijusių su „Riteriai” B komandai užskaitytais techniniais pralaimėjimais, situacija kiek „susijaukė” ir lentelės viršūnėje. Joje atsidūrė vidurio Lietuvos klubai. Atstumai tarp komandų minimalūs, tad laukia daug įdomių kovų.

Penktadienis, 09.11, 17:30, Kėdainių miesto stadionas.
Kėdainių „Nevėžis” – Alytaus „Dainava”

Įspūdingas Kėdainių komandos finišas leido Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniams užkopti beveik į pačią lentelės viršūnę. Geras komandos žaidimas akivaizdžiai pakėlė Kėdainių stadiono lankomumą, tad penktadienį publikos Kėdainių miesto stadione turėtų netrūkti. „Nevėžis“ – rezultatyviausia lygos komanda. Įdomus faktas, jog kėdainiečiai  įvarčio nepelnė tik vieneriose žaistose rungtynėse, vieną įvartį mušė irgi tik vieną kartą, o visuose kituose susitikimuose pelnydavo ne mažiau dviejų! Daugiau kaip prieš mėnesį vykusiose rungtynėse Alytuje „Nevėžis“ laimėjo užtikrintai (2:0), tad neabejotinai sieks pratęsti savo sėkmingų pasirodymų seriją.

Kalbant apie „Dainavą“, pirmo rato pabaigoje alytiškiai atkuto, pasiekę dvi reikšmingas pergales stambiais rezultatais. Visgi blankus rato vidurys kol kas neleidžia Dzūkijos komandos vertinti kaip rimtus pretendentus į ketvertuką. Visgi, viskas yra pataisoma. Sėkmingai sužaistos rungtynės išvykoje prieš vienus iš lyderių būtų visai neblogas stimulas tolimesnei kovai.

Šeštadienis, 09.12, 13:00, Jonavos miesto stadionas.
„Jonava“ – „Panevėžys” B

Reikia pripažinti, jog lentelės viršūnėje atsidūrusiai „Jonavai“ pirmo rato finišas nebuvo pats lengviausias ir sėkmingiausias. Žaisdami daugiausiai prie antro ešelono komandas jonaviškiai turėjo nemažų problemų. Visgi, tiesiog išplėšusi pergalę paskutinėmis minutėmis Panevėžyje „Jonava“ parodė, kad charakterio ir kovingumo ekipai užtenka. Kovojant dėl aukščiausių vietų vien to gali ir neužtekti, tad teks ieškoti ir kitų rezervų. Šį ratą jonaviškiai pradeda trimis rungtynėmis iš eilės namuose, nuo jų rezultatų nemažai priklausys ir tolimesnės perspektyvos.

Įdomu, kokios sudėties Jonavoje išvysime „Panevėžio“ B ekipą. Paskutiniu metu šalia jaunų žaidėjų joje atsiranda vietos ir labiau patyrusiems pagrindinės ekipos futbolininkams. Tiesa, pergalių tai toli gražu negarantuodavo – rato finiše pralaimėtos dvejos rungtynės, praleidžiant kiekvienose po tris įvarčius. Vis tik, kalbant apie bendrą įspūdį, „Panevėžys“ B savo žaidimu yra viena iš maloniausiai nustebinusių komandų pirmajame rate. Tikėkimės, kad panevėžiečių parakas dar neišsisėmė ir aikštėje juos pamatysime vėl tokius pat kovingus ir energingus.

Šeštadienis, 09.12, 17:00, Telšių miesto stadionas.

Telšių „Džiugas” – FA „Šiauliai”

„Džiugas“ – viena iš dviejų lygos komandų, „negavusių dovanų“ iš „Riterių“ B. Telšiškiai atsidūrė trečioje vietoje, tačiau nuo lyderių juos skiria tik taškas. Situacija yra nesunkiai pataisoma, aišku, su sąlyga, jog taškai žemiau esantiems varžovams nebūtų dalinami. Telšių ekipa, ko gero, demonstravo stabiliausią žaidimą viso pirmo rato metu, tad ir toliau yra viena realiausių pretendentų į nugalėtojų titulą. Aišku, likusios 7 rungtynės – gana trumpa atkarpa ir joje kiekvienas suklupimas gali atsiliepti.

Atkaklioje ir įdomioje pirmo rato dvikovoje tarp šių komandų nugalėjo „Džiugas“, bet įvykiai ten galėjo pasisukti ir kitaip. Tad Telšiuose irgi gali nutikti visko. Juo labiau, kad svečių ekipa po pralaimėjimo „Džiugui“ finišavo gana audringai, trijomis rezultatyviomis pergalėmis, o pagal įmuštus įvarčius „Šiauliai“ yra antri lygoje. Sprendžiant iš visko, darbo abejų komandų gynyboms šeštadienį Telšiuose netruks, o kas bus pajėgesnis – parodys laikas.

Antradienis, 09.15, 19:00, Vilnius, LFF stadionas.

„Vilniaus Vytis” – Kauno „Hegelmann Litauen”

Dėl „Vilniaus Vyčio“ dalyvavimo taurės turnyre vienos turo rungtynės yra nukeltos į kitą savaitę. Antradienio vakare LFF stadione pamatysime ekipas, kurios dar neseniai buvo lentelės viršuje. Šiuo metu jos yra tarsi žengtelėję žingsnį atgal, nors gali būti, kad tas įspūdis apgaulingas. „Hegelmann Litauen“, nors ir nelengvai, bet renka taškus, o nuo lyderių juos skiria vos viena pergalė. Neabejotina, kad Kauno ekipa dar netarė savo paskutinio žodžio.

Kalbant apie „Vilniaus Vytį“, ten situacija sudėtingesnė. Atrodo, kad pasibaigus įspūdingai nepralaimėtų rungtynių serijai, komandai ima stigti deguonies. Du pralaimėjimai rato finiše nuleido vilniečius į penktą vietą, atstumas iki pirmaujančių ekipų – 7 taškai, o tai susiklosčiusioje situacijoje yra nemažai. Nelaimėjus prieš „Hegelmann Litauen“, kovą dėl medalių turbūt būtų galima pamiršti, o ir už nugaros ne taip ir ramu – „Dainava“ bei „Šiauliai“ yra atsilikę vos 2 taškais. Nereikia užmiršti, kad ir savaitgalį „Vilniaus Vytis“ ne ilsėsis, o žais taurės rungtynes ne su kuo nors kitu, o su šalies čempionais.

Pirmalyga.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS