Neįgaliesiems

LFF Pirmos lygos 7 turo anonsas: Pusiaukelės išbandymai lyderiams ir autsaideriams

Ateinantis turas pasižymės keliomis rungtynėmis, kuriose tarpusavyje susitiks pirmaujančios komandos. Be to, sumažės arba visai neliks Pirmos lygos komandų be taškų. Lygos komandos perkopia pirmo rato ekvatorių, tarpinis finišas artėja ir įtampa lentelėje neslūgsta.

Penktadienis, 07.17, 17:30, Kėdainių miesto stadionas
Kėdainių „Nevėžis” – FA „Šiauliai”

Kol kas abiejų šių ekipų judėjimo trajektorijos šiame Pirmos lygos sezone gana banguotos ir kažkuo panašios. Ne veltui komandos ir įsikūrę greta turnyro lentelėje, šeštoje ir septintoje vietose. Visgi sėkmingas žaidimas pastaruosiuose turuose leido „Nevėžiui” ir „Šiauliams” atsidurti netoli lyderių grupės, o dar viena kita pergalė leistų ir įsiterpti į jų gretas.

Abi vienuolikės žaidžia gana rezultatyviai, muša daugiau nei po 2 įvarčius per rungtynes, atakuojančiose grandyse turi ne vieną patyrusį žaidėją, kurių taiklumą karantinas ir virusai ne itin veikia. Tikėtina, kad penktadienį Kėdainiuose gali vykti „snaiperių dvikovos”. Nors kartais tokiose konkurentų varžytuvėse vartai išlieka sausut sausutėliais.

Penktadienis, 07.17, 18:00, Telšių miesto stadionas
Telšių „Džiugas” – „Jonava”

Telšiuose penktadienį susitiks dvi kol kas nepralaimėję ir tvirčiausias gynybas Pirmoje lygoje turinčios komandos. Jei iš „Džiugo” kažko panašaus buvo ir tikimasi, tai „Jonavos” drausmė ir susižaidimas daro gerą įspūdį. Pažiūrėsime, kaip seksis Eisvino Utyros auklėtiniams laikyti dar vieną rimtą egzaminą, o žiūrint į turnyrines perspektyvas, jos tikrai nėra blogos.

„Džiugas” šiuo metu pirmauja lygoje, bet ateina susitikimų su tiesioginiais konkurentais metas, o tokiose rungtynėse patikrinamos visos komandos galimybės.

Penktadienis, 07.17, 18:00, Panevėžys, Žemynos progimnazijos stadionas
„Panevėžys” B – Vilniaus „Žalgiris” B

Dar viena dvikova, kur papildomos motyvacijos vargu ar reiks. Pergalę dideliu skirtumu praeitame ture iškovoję vilniečiai aplenkė lentelėje panevėžiečius. Vargu, ar toks akibrokštas patiko pastariesiems, tad šeimininkai bus nusiteikę kovingai. Skaudus antausis Šiauliuose irgi turėtų mobilizuoti Dariaus Žindulio auklėtinius. Tuo tarpu solidi „Žalgiris“ B pergalė neabejotinai pastariesiems pridėjo pasitikėjimo.

Šiame susitikime turėtume pamatyti nemažai jaunatviškos energijos bei maksimalizmo. Dažnai tokių rungtynių siužetas ir rezultatas būna sunkiai nuspėjamas

Šeštadienis, 07.18, 17:00, Vilnius, LFF stadionas
„Vilniaus Vytis” – Kretingos „Minija”

Nepaisant visokių povandeninių kliūčių ir srovių, Algimanto Liubinsko vadovaujami „vyčiai” išlieka kovingi ir sunkiai sustabdomi. Galėtume juos palyginti su įvairiataute piratų įgula, kuri vieną po kito abordažu užima ir apiplėšia varžovų laivus, dažniausiai palikdama juos be taškų. Atrodo, kad pergalių alkis niekaip nepasotinamas, o koks likimas laukia „Minijos” barkaso, išvysime šeštadienį.

Kretingiškiai šį sezoną taškus renka sunkiai, kai kur pritrūksta ir didesnio pasitikėjimo, ir sėkmės. Visgi, Hegelmann LFF taurės rungtynėse „Minija” padoriai priešinosi „Sūduvai”, o tai ženklas, kad komanda gali daugiau, nei kad rodo turnyrinė lentelė.

Sekmadienis, 07.19, 16:00, Mažeikių miesto stadionas
Mažeikių „Atmosfera” – Vilniaus „Riteriai” B

Po kelių sėkmingų rungtynių „Atmosfera” gavo smūgį į paširdžius Vilniuje. Ką gi, sekmadienį bus proga atsitiesti rungtynėse su kita Vilniaus komanda. Tik nežinia, ar tai bus lengva. „Riteriai” B – viena iš labiausiai nenuspėjamų komandų lygoje, tad iš jų galima laukti visko. Įdomioji statistika rodo, kad visose iki šiol vykusiose vilniečių rungtynėse nė vienas vartininkas neliko „sausas” – įvarčiai buvo mušami į abiejų varžovų vartus. Gali būti kad ši tradicija išliks ir Mažeikių rungtynėse, nors svečiai neteko vieno iš savo rezultatyviausių žaidėjų (E. Stočkūno).

Sekmadienis, 07.19, 17:00, Alytaus miesto stadionas
Alytaus „Dainava” – Kauno „Hegelmann Litauen”

Sustiprėjusi ir į antra vietą užkopusi „Dainava” prieš pirmą pralaimėjimą praeitame ture patyrusį „Hegelmann Litauen”. Praėjusi savaitė buvo nelengva bei audringa tiek „Hegelmann Transporte” įmonei, tiek ir futbolo komandai. Tačiau išbandymai bei iššūkiai turbūt tam ir skirti, kad juos įveikti. Sekmadienį tą pamatysime Alytaus stadione.

Alytiškių meilė futbolui bei geras „Dainavos” žaidimas – veiksniai, kurie sąlygos, kad žiūrovų šiose rungtynėse bus nemažai. Varžovai iš tiesų verti vienas kito, o tokiose dvikovose daug ką gali lemti ir mažiausios smulkmenos.

Sekmadienis, 07.19, 17:00, Kaunas, FA „Kauno Žalgiris” stadionas
„Kauno Žalgiris” B – Vilniaus BFA

Tuo pat metu, kai Alytuje varžysis vieni iš lyderių, Kaune vyks kova dėl pirmųjų taškų. Kol kas nei šeimininkų, nei  vilniečių kitos lygos komandos dovanomis nelepina, bet taip tęstis amžinai negali. Juo labiau, kad komandos apsipranta prie lygos realijų, žaidžia vis drąsiau ir atkakliai priešinasi net lygos lyderiams. Ypač pastebimas BFA progresas, dvejose rungtynėse su Pirmos lygos mohikanais („Džiugu” pirmenybėse ir „Dainava” taurėje) vilniečiai mažai kuo nusileido varžovams. Tiesa, už gražų žaidimą, kaip ir už gražias akis, taškų pirmenybėse niekas nedalina. O Kaune juos išplėšti iš šeimininkų irgi nebus lengva.

Pirmalyga.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS