Neįgaliesiems

LFF pradeda bendradarbiavimą su video analizių kompanija „ProTrainUp“

Lietuvos futbolo federacija pradėjo bendradarbiavimą su vaizdo analizių kompanija „ProTrainUp“. Susitarimas reiškia, kad Lietuvos rinktinės nuo šiol naudos „LiveTag.Pro“ video analizių sistemą.

Šiuo metu „LiveTag.Pro“ naudoja Lenkijos, Slovėnijos bei Sirijos futbolo asociacijos, taip pat – daugybė klubų bei analitikų visame pasaulyje. Sistema taip pat yra naudojama ir UEFA trenerių mokymuose Lenkijoje ir Slovėnijoje.

Sistemoje galima rasti visus analitikų darbui reikalingus modulius, sistema dėl savo specifikos, kodavimų sprendimų bei į televizijos panašių grafinių efektų yra itin patogi vartotojui. Svarbu ir tai, kad sistema yra visiškai išversta į lietuvių kalbą.

Verta paminėti, kad „ProTrainUp“ kompanija taip pat teikia ir sporto klubų vadybos paslaugas. Jas šiuo metu taip pat naudoja daugiau nei 800 klubų visame pasaulyje, tarp kurių – ir Zagrebo „Dinamo“ bei Poznanės „Lech“.

„Esame labai patenkinti dėl pradėto bendradarbiavimo su „LiveTagPro“, kuris leis mūsų analitikams naudotis pažengusia video analizių sistema su puikiu grafiniu potencialu. Tikime, kad programa padės mums dirbti su rungtynėmis, žaidėjų auginimo bei Lietuvos trenerių mokymosi procese“, – kalbėjo LFF rinktinių analitikas Gianluca Minarelli.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS