Neįgaliesiems

LFF pranešimas dėl ETT sprendimo Superlygos byloje

Lietuvos futbolo federacija atkreipia dėmesį į gruodžio 21 dieną Europos teisingumo teismo (ETT) priimtą sprendimą vadinamojoje Europos superlygos byloje.

Kaip praneša UEFA, šis sprendimas nereiškia vadinamosios „superlygos“ patvirtinimo ar skatinimo – tai veikiau pabrėžia esamą UEFA išankstinio leidimo sistemos trūkumą – techninį aspektą, kuris jau buvo pripažintas ir išspręstas 2022 m. birželio mėnesį.

UEFA yra įsitikinusi savo naujų taisyklių tvirtumu ir ypač tuo, kad jos atitinka visus atitinkamus Europos įstatymus ir nuostatus. UEFA ir toliau ryžtingai įsipareigoja išlaikyti Europos futbolo piramidę ir užtikrinti, kad ji ir toliau tarnautų platesniems visuomenės interesams. Ir toliau bus kuriamas Europos sporto modelis kartu su nacionalinėmis asociacijomis, lygomis, klubais, sirgaliais, žaidėjais, treneriais, ES institucijomis, vyriausybėmis ir partneriais.

LFF taip pat reiškia nepritarimą vadinamajam Europos superlygos projektui.

„Esame įsitikinę, kad dabartinė sistema Europos futbole yra tinkama šio sporto augimui ir populiarumo didinimui.

Pritariame UEFA prezidento žodžiams – naujo projekto stabdyti nereikia, tačiau jau dabar matome, kaip didieji pasaulio klubai ir lygos atsisako dalyvauti šioje iniciatyvoje, o tai reiškia bendrų vertybių išlaikymą Europos futbole“, – sakė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS