Neįgaliesiems

LFF pranešimas dėl incidento Optibet Pirmos lygos rungtynėse Panevėžyje

LFF pranešimas dėl incidento Optibet Pirmos lygos rungtynėse Panevėžyje

Lietuvos futbolo federacija dalinasi pranešimu dėl trečiadienį įvykusio incidento Optibet Pirmos lygos rungtynėse Panevėžyje.

Lapkričio 8 dieną Panevėžyje vyko Optibet Pirmos lygos 30-ojo turo rungtynės tarp „Ekrano“ bei „Panevėžio“ B komandų.

87-ąją rungtynių minutę „Panevėžio“ B komandą pelnė įvartį ir futbolininkai nubėgo jo švęsti prie kampinio vėliavėlės.

Tuo metu iš aktyvių „Ekrano“ sirgalių tribūnos keletas asmenų pajudėjo link aikštės ir fiziniu kontaktu pagriovė vieną iš „Panevėžio“ B futbolininkų. Netrukus aikštėje ir prie jos atsidūrė dar daugiau sirgalių.

Po keleto minučių rungtynės buvo pratęstos, jose užfiksuota „Panevėžio“ B pergalė 3:0.

„Nėra klausimų, kad smerkiame ir netoleruojame tokio elgesio ir iš tiesų gaila, kad sezonas Optibet Pirmoje lygoje turėjo baigtis tokiu neigiamu incidentu.

Šeimininkų komandai, kuri neužtikrino saugumo savo namų rungtynėse, bus skirtos atitinkamos sankcijos. Norime tikėti, kad jos pakankamos ir tolimesnei tokių įvykių prevencijai. Smurtui mūsų stadionuose ir prie jų vietos tikrai nėra ir nebus, o tokių incidentų kaltininkai turės sulaukti atitinkamų nuobaudų“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Ketvirtadienį posėdžiavęs Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas (DK) priėmė sprendimus dėl susidariusios situacijos ir skyrė atitinkamas nuobaudas.

FK „Ekranas“ skiriama 5000 eurų bauda, taip pat – rungtynių žaidimo be žiūrovų sankcija, taikytina septynerioms artimiausioms komandos „namų“ rungtynėms.

Kadangi 2023 m. Optibet Pirmos lygos pirmenybės FK „Ekranas“ komandai jau yra pasibaigusios, klubui paskirta rungtynių žaidimo be žiūrovų sankcija taikoma oficialiems kito sezono turnyrams, kuriuose dalyvaus pagrindinė FK „Ekranas“ vyrų komanda.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS