Neįgaliesiems

LFF pranešimas dėl Optibet A lygos 25-ojo turo rungtynių Šiauliuose

Lietuvos futbolo federacija ir jos teisėjų komitetas dalinasi pranešimu dėl Optibet A lygos 25-ojo turo rungtynėse Šiauliuose priimto teisėjų sprendimo.

Šiaulių miesto centriniame stadione vykusiose rungtynėse tarp FA „Šiauliai“ ir Vilniaus „Žalgirio“ komandų 72-ąją rungtynių minutę sostinės komandos futbolininkas Jurijus Kendyšas iš arti nukreipė kamuolį į vartus, tačiau pirmoji teisėjo asistentė Ieva Ramanauskienė pakėlė vėliavėlę ir buvo užfiksuota nuošalė, o įvartis liko neįskaitytas.

Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 0:0.

Lietuvos futbolo federacija ir teisėjų komitetas pripažįsta, jog minėtame epizode buvo padaryta kertinė klaida ir nuošalė buvo užfiksuota klaidingai.

„Šioje situacijoje pateisinimų negali būti jokių – priimtas sprendimas nebuvo teisingas ir galėjo turėti ženklios įtakos rungtynių baigčiai. Vis dėlto, reikia sutikti, kad net ir aukščiausio lygio futbolas vis dar yra neatsiejamas nuo pasitaikančių teisėjų klaidų.

Federacijos teisėjų komitete šis epizodas buvo akylai išnagrinėtas, o suklydusiems asmenims bus skirtos atitinkamos sankcijos“, – sakė Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) prezidentas Sergejus Slyva.

„Apmaudu, kad tokių situacijų aukščiausioje mūsų lygoje vis dar pasitaiko ir jos gali lemti rungtynių baigtis. Prisiimame atsakomybę, suprantame tokių pasitaikančių klaidų reikšmę ir dedame visas pastangas, kad tokių situacijų būtų vis mažiau.

Ir toliau vyksta VAR sistemos diegimo Lietuvoje procesas, tikimės, kad jį užbaigus tokių situacijų pavyks išvengti“, – akcentavo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS