Neįgaliesiems

LFF pranešimas dėl salės futbolininko B. Spietinio elgesio

„Kauno Žalgirio“ futsal klubas antradienio popietę pasidalino pranešimu dėl Jonavos „Vikingų“ bei Lietuvos futsal rinktinės nario Beno Spietinio elgesio.

Klubas praneša, kad pirmadienį vėlai vakare futbolininkas iš Jonavos atvyko į Kauną ir užsipuolė čia gyvenančius „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkus iš Brazilijos.

Lietuvos čempionų žaidėjai, klubo teigimu, buvo užgauliojami žinutėmis ir kviečiami santykius išsiaiškinti į lauką, o šiems nereagavus, buvo išdaužti gyvenamosios vietos langai, apspardytos bei apspjaudytos durys. B. Spietinis, anot klubo, veikė ne vienas.

Lietuvos futbolo federacija, reaguodama į susiklosčiusią situaciją, informuoja, jog futbolininkas neribotam laikui yra suspenduojamas ir nedalyvaus artimiausioje Lietuvos futsal rinktinės stovykloje, kurios metu lietuviai sužais du mačus su Čekijos rinktine atrankoje į pasaulio čempionatą.

„Niekaip negalime pateisinti tokio futbolininko elgesio ir nedelsiant ėmėmės veiksmų – futbolininkas šalinamas iš šios rinktinės stovyklos ir rinktinėje nerungtyniaus.

Pradėto tyrimo metu sieksime išsiaiškinti visas minimo įvykio aplinkybes ir priimti sprendimus, kurie būtų geras precendentas ateičiai ir padėtų išvengti panašių situacijų“, – situaciją komentavo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS