Neįgaliesiems

LFF prezidentu išrinktas T. Danilevičius

Lietuvos futbolo federacijos prezidentu dviejų metų kadencijai išrinktas buvęs ilgametis šalies futbolo rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius.

LFF prezidento rinkimuose buvo iškeltas vienintelis kandidatas – Tomas Danilevičius. Jo iškėlė Lietuvos futbolo teisėjų (LFTA), Futbolo techninio vystymo (FTVA) bei Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo (LVJFA) asociacijos.

LFF Konferencijos metu LFF narių dauguma slaptu balsavimu pritarė T. Danilevičiaus kandidatūrai.

LFF prezidentas išrinktas prieš tai buvusio ir atsistatydinusio prezidento kadencijos laikotarpiui, t. y. dvejiems metams.

„Didelę dalį gyvenimo atidaviau futbolui ir laikiau save komandinio žaidimo šalininku. Žinau, ką reiškia vadovavimas ir kitų pasitikėjimas. Nesu revoliucijų šalininkas, visada pasisakau už diskusiją, argumentus ir planingą strateginį komandos veikimą su stipria lyderyste. Darbo pradžia yra padaryta, ne tiek mažai sprendimų jau nuveikta. Turime naujus įstatus, turime strategiją ir futbolo forumą, kuriame gali ieškoti sprendimų. Tikiu, kad mano Italijoje įgyta patirtis papildys pradėtus darbus“, – konferencijos dalyviams sakė T. Danilevičius.

Dosjė

Tomas Danilevičius
Gimė: 1978 liepos 18 d. Klaipėdoje.
Atstovauti futbolo klubai: Klaipėdos „Aras“ („Atlantas“), Vilniaus „Alsa“, „Club Brugge“ (Belgija), Maskvos „Dinamo“ (Rusija), „Lausanne“ (Šveicarija), Londono „Arsenal“ (Anglija), „Dunfermline Athletic“ (Škotija), KSK „Beveren“ (Belgija), „Livorno“, „Avellino“, „Bologna“, „Grosseto“, „Juve Stabia“, „Latina“ (visi – Italija), Nova Goricos „Gorica“ (Slovėnija).
Lietuvos rinktinė: 72 rungtynės, 19 įvarčių (1998–2012 m.).
Prizai: 2006 ir 2007 m. geriausias Lietuvos futbolininkas.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS