Neįgaliesiems

LFF prisijungė prie Europos sporto vadybos asociacijos

Lietuvos futbolo federacija (LFF) prisijungė prie Europos sporto vadybos asociacijos (European Sports Management Association – EASM), vienijančios sporto mokslo atstovus ir praktikus iš viso senojo žemyno.

EASM – prestižinė organizacija, atstovaujanti sporto vadybos bendruomenę ir siekianti pažangos sporto vadybos bei jos mokymo srityje visoje Europoje. Asociacija sukaupta gerąja praktika ir naujienomis dalinasi ne tik su asociacijos nariais, bet ir moksliniuose žurnaluose, įvairiose konferencijose bei skaitmeninėje plotmėje. EASM šiandien vienija 193 narius iš 40 šalių ir priklauso tarptautinei sporto vadybos asociacijai.

Prisijungimas prie EASM sudarys galimybę LFF dalintis savo sukauptomis žiniomis, patirtimi ir atliktais futbolo kuriamos vertės moksliniais tyrimais su tarptautine sporto vadybos bendruomene, o kartu – semtis kitų šalių gerosios praktikos ir ją pritaikyti savo veikloje.

„Džiaugiamės tapę Europos sporto vadybos organizacijos dalimi ir tikimės, kad prie jos galėsime prisidėti savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi bei gauti naujausias sporto vadybos srities žinias iš mokslo atstovų. Tai – svarbus žingsnis ir paspirtis mūsų organizacijai, siekiančiai aukštų futbolo vadybos standartų kasdieninėje veikloje“, – sako LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Jis pažymi, jog ši narystė prisidės prie įvairių federacijos veiklos sričių vadybos tobulinimo ir efektyvumo didinimo, remiantis mokslu bei pasiteisinusia kitų šalių patirtimi. Taip pat LFF sieks aktyviai prisidėti prie reikalingų pokyčių ir pažangos kūrimo tarptautinėje sporto vadybos srityje.

Vis daugiau LFF dėmesio – universitetams ir kolegijoms

Pastaruoju metu federacija ypač daug dėmesio skiria sporto mokslo plėtrai Lietuvoje. Pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su „Vilnius Tech“,  Lietuvos sporto universitetu ir Kauno kolegija įpareigoja siekti aukščiausių rezultatų. Jau netrukus trims pažangiausiems „Vilnius Tech“ antrakursiams, pasirinkusiems sporto komunikaciją, bus skiriamos 300 eurų vertės vienkartinės LFF įsteigtos stipendijos, sudarant galimybes ir daugiau studentų gauti stipendijas, o taip pat atlikti praktiką federacijoje.

Aktyviai bendradarbiaujama ir su Kauno kolegija: jaunieji sporto specialistai atlieka praktiką įvairiuose LFF departamentuose, o kai kurie iš jų rengė baigiamuosius bakalauro darbus, remiantis federacijos veikla. Keletas darbų, analizuojančių elektroninio sporto plėtrą Lietuvoje, buvo ypač teigiamai įvertinti mokslinėje plotmėje. LFF komandos nariai taip pat rodo iniciatyvą ir dalijasi savo patirtimi su Lietuvos sporto universiteto studentais bei skatina juos siekti tolimesnės sporto vadybininko karjeros.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS